تخفیف شرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا

تخفیف ویژه ۱۵ روزه شرکت ویکی ویزا کانادا

به عنوان یک تخفیف ویژه، قراردادهای شرکت های مهاجرتی ویکی ویزا کانادا و پل تا آغاز تابستان ۱۳۹۹ با شرایط خاص تخفیفی منعقد می شوند.

دولت کانادا و سازمان مهاجرت رسماً اعلام نمودند که به پذیرش پرونده های مهاجرتی ادامه می دهند و حتی بعد از رفع کامل مشکلات مربوط به ویروس کرونا، مهاجرت بیش از پیش به کمک اقتصاد کشور خواهد آمد. با توجه به تاثیرات منفی که ویروس کرونا بر بسیاری از کسب و کارها گذاشته و به موازات آن نرخ دلار نیز رو به افزایش بوده است، بر آن شدیم تا تسهیلات و تخفیف ویژه و فوق العاده ای را در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار بدهیم.

شرکت ویکی ویزا کانادا همواره سعی کرده است که در عقد قرارداد شرایط ویژه متقاضیان را نیز مورد توجه قرار دهد. جهت اطلاع از جزئیات این تخفیف و هماهنگی لطفاً با شرکت ویکی ویزا کانادا تماس بگیرید:

دفتر تهران: ۰۲۱۸۸۸۷۳۹۴۲ و ۰۲۱۸۸۶۶۳۴۹۲

دفتر مشهد: ۰۵۱۳۷۶۸۴۸۴۴

تماس با شرکت ویکی ویزا کانادا

آینده از اینجا شروع می‌شود!

به روز ترین اخبار مهاجرتی کانادا در وبسایت شرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا (eCanada سابق)

امیر پوراسماعیل (وکیل رسمی مهاجرت کانادا):

  Amir Pouresmael Janbaz Fomani (RCIC): R530641

برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی ویکی ویزا کانادا (eCanada سابق) دنبال نمائید.

امیر پوراسماعیل (وکیل رسمی مهاجرت با شماره عضویت R530641)

www.t.me/wikivisacanada

www.instagram.com/wikivisacanada

www.twitter.com/wikivisacanada

www.facebook.com/wikivisacanada

در حال ارسال
نظرات کاربر
۱ (۱ رای)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

تعداد بازدید 312

نوشته های مرتبط

پست های تلگرام ویکی ویزا کانادا

Wiki Visa Canada Inc.’s Post

#wikivisa_Saskatchewan تغییر در امتیازبندی برنامه استانی ساسکچوان – اضافه شدن امتیاز به دو زبانه ها طبق آخرین اطلاعیه اداره مهاجرت استان ساسکچوان، از این پس به افرادی که در هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی مهارت دارند حداکثر تا ۱۰ امتیاز اضافی تعلق میگیرد. در واقع حداکثر امتیازها که در گذشته ۱۰۰ بود الان به ۱۱۰ رسیده […]

پست های تلگرام ویکی ویزا کانادا

Wiki Visa Canada Inc.’s Post

#wikivisa_Express_Entry تحلیل تغییر اخیر امتیازبندی برنامه اکسپرس انتری خبر تغییر امتیازبندی برنامه اکسپرس انتری در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۲۰ را پیشتر اعلام کردیم و در این مطلب میخواهیم به تحلیل این تغییر بپردازیم. ابتدا جزئیات این تغییر جدید را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم. قبل از این، به افرادی که نمره CLB7 در زبان فرانسه داشته (معادل[…]