کانادا یکی از جذاب ترین کشورها برای توریست ها می باشد. سالانه میلیون ها نفر با هدف دیدن جاذبه های دیدنی کانادا و یا بازدید از اقوام خود به این کشور پهناور سفر می کنند. در سال ۲۰۱۷ در مجموع بیش از ۲۰ میلیون نفر از کانادا به عنوان توریست دیدن کردند (یعنی تقریبا جمعیتی بیشتر از نصف جمعیت کانادا). البته بیشتر افرادی که به عنوان توریست وارد کانادا می شوند شهروند کشور همسایه یعنی امریکا می باشند.

افرادی که پاسپورت ایرانی دارند برای سفر به این کشور باید ویزای ویزیتوری یا Visitor Visa دریافت کنند. بنابراین قبل از سفر به کانادا باید ابتدا از طریق وبسایت اداره مهاجرت کانادا درخواست ویزای توریستی دهید و هزینه بررسی پرونده را پرداخت کنید. بعد از اینکه پرونده شما بررسی شد به شما اطلاع خواهند داد که ویزای توریستی خواهید گرفت یا خیر. ویزای صادر شده دارای مدت اعتبار مشخص بوده و همچنین تعداد دفعاتی که با این ویزا می توانید وارد کانادا شوید را در ویزا مشخص می کنند.

برای اطلاع از مزایای ویزای توریستی کانادا این مطلب را مطالعه کنید.

مراحل دریافت ویزای توریستی را هم در این قسمت توضیح داده ایم.

سفر به کانادا به شما امکان مشاهده مناظری زیبا را خواهد داد و با فرهنگ این کشور پنهاور آشنا خواهید شد. البته دقت کنید که به دلیل پهناور بودن این کشور بازدید از همه استان های آن بسیار سخت بوده و متحمل هزینه زیادی خواهید شد. به همین دلیل معمولا افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند باید با یک برنامه ریزی صحیح محل هایی که می خواهند از آن ها بازدید کرده را از قبل مشخص نموده تا بتوانند در زمان مورد نظر بیشترین استفاده را از بودن در این کشور داشته باشند. در ادامه به معرفی تعدادی از معروف ترین نقاظ کانادا که مقصد بسیاری از توریست ها هستند خواهیم پرداخت.

 

آبشار نایاگرا

اگر یک منطقه توریستی در کانادا باشد که همه افراد بر روی آن به عنوان یکی از برترین مناطق کانادا توافق داشته باشند قطعا آبشار نایاگرا است. این آبشار زیبا که یکی از بزرگ ترین آبشارهای دنیا نیز می باشد در شهر نایاگرا و در مرز کانادا و امریکا واقع شده است. فاصله این آبشار تا شهر تورنتو با ماشین حدود ۲ ساعت است و دیدن آن را قطعا به افرادی که مقصد آن ها شهر تورنتو است پیشنهاد می کنیم.

چه فعالیت هایی در این محل می توانید انجام دهید:

مشاهده زیبایی و عظمت آبشار از نزدیک

استفاده از کازینوهای شهر نایاگرا

استفاده از زیپلاین حاشیه آبشار

استفاده از کشتی تفریحی که تا پایین آبشار شما را خواهد برد

مکان: انتاریو، کانادا


تعداد بازدید 61