۱۱

بهمن

استان آلبرتا واقع در غرب کشور کانادا از استان هایی است که بالاترین نرخ رشد اقتصادی را در این کشور دارد. شهرهای کلگری و ادمونتون در این استان از شهرهای پر جمعیت کانادا می باشند و زیبایی های این استان در آمریکای شمالی زبانزد است به خصوص پارک های ملی آن مانند Banff و Jasper.

برنامه این استان برای جذب مهاجرت AINP نام دارد و شامل سه استریم زیر می باشد:

Alberta Opportunity Stream

Alberta Express Entry Stream

Alberta Self-Employed Farmer Stream

بدون نیاز به جاب آفر

برنامه های زیر مجموعه اکسپرس انتری

برنامه Human Capital Priorities محبوب ترین برنامه این استان است و افرادی که داخل Pool اکسپرس انتری بوده و امتیاز بالایی دارند اما امتیاز آنها برای گرفتن دعوت نامه به صورت مستقیم کافی نیست می توانند از این برنامه استفاده کنند. برای مطالعه جزئیات این برنامه بر روی نام این برنامه در بالا کلیک کنید.

برنامه French-Speaking Skilled Worker همانطور که از اسم آن پیداست مخصوص کسانی است که تسلط خوبی به زبان فرانسوی دارند. توضیحات مربوط به این برنامه را با کلیک بر روی نام برنامه می توانید مطالعه کنید.

برنامه Skilled Trades استان انتاریو مخصوص دسته ای از افراد است که سوابق شغلی در ناک های Trades در داخل استان انتاریو دارند. این برنامه زیر مجموعه اکسپرس انتری می باشد. توضیحات مربوط به این برنامه را با کلیک بر روی نام برنامه می توانید مطالعه کنید.

برنامه های کاغذی

ویژه افرادی که تحصیلات در انتاریو دارند

برنامه Masters Graduate استان انتاریو مخصوص افرادی هست که داخل استان انتاریو تحصیلات فوق لیسانس داشته اند. این برنامه خارج از سیستم اکسپرس انتری و به صورت کاغذی خواهد بود. البته منظور از کاغذی بخش فدرال آن است و بخش استانی آن به صورت آنلاین می باشد. توضیحات مربوط به این برنامه را با کلیک بر روی نام برنامه می توانید مطالعه کنید.

برنامه PhD Graduate استان انتاریو مخصوص افرادی هست که داخل استان انتاریو تحصیلات دکترا را به اتمام رسانده اند. این برنامه خارج از سیستم اکسپرس انتری و به صورت کاغذی خواهد بود. البته منظور از کاغذی بخش فدرال آن است و بخش استانی آن به صورت آنلاین می باشد. توضیحات مربوط به این برنامه را با کلیک بر روی نام برنامه می توانید مطالعه کنید.

برنامه های کاغذی

برنامه هایی که نیاز به جاب آفر دارند

برنامه های بیزینسی

برنامه های کارآفرینی و شرکتی

تعداد بازدید 20