31

ژانویه

استان سسکچوان به عنوان یکی از قطب های کشاورزی کشور کانادا برنامه های متنوعی برای مهاجرت به این کشور برای رنجی وسیعی از متقاضیان شامل مهندس ها، مدیران، کشاورزان و … دارد. در این بخش به معرفی برنامه های مختلف این استان خواهیم پرداخت.

بدون نیاز به جاب آفر

برنامه هایی برای افراد با مهارت و سابقه کار

برنامه International Skilled Worker: Occupation In-Demand

برنامه Human Capital Priorities محبوب ترین برنامه این استان است و افرادی که داخل Pool اکسپرس انتری بوده و امتیاز بالایی دارند اما امتیاز آنها برای گرفتن دعوت نامه به صورت مستقیم کافی نیست می توانند از این برنامه استفاده کنند. برای مطالعه جزئیات این برنامه بر روی نام این برنامه در بالا کلیک کنید.

برنامه International Skilled Worker: Saskatchewan Express Entry

برنامه French-Speaking Skilled Worker همانطور که از اسم آن پیداست مخصوص کسانی است که تسلط خوبی به زبان فرانسوی دارند. توضیحات مربوط به این برنامه را با کلیک بر روی نام برنامه می توانید مطالعه کنید.

برنامه International Skilled Worker: Employment Offer

برنامه Skilled Trades استان انتاریو مخصوص دسته ای از افراد است که سوابق شغلی در ناک های Trades در داخل استان انتاریو دارند. این برنامه زیر مجموعه اکسپرس انتری می باشد. توضیحات مربوط به این برنامه را با کلیک بر روی نام برنامه می توانید مطالعه کنید.

برنامه کارآفرینی

ویژه افرادی که سرمایه و تجربه کافی در کارآفرینی دارند

برنامه Entrepreneur

برنامه Masters Graduate استان انتاریو مخصوص افرادی هست که داخل استان انتاریو تحصیلات فوق لیسانس داشته اند. این برنامه خارج از سیستم اکسپرس انتری و به صورت کاغذی خواهد بود. البته منظور از کاغذی بخش فدرال آن است و بخش استانی آن به صورت آنلاین می باشد. توضیحات مربوط به این برنامه را با کلیک بر روی نام برنامه می توانید مطالعه کنید.

برنامه های تجربه کانادایی

برنامه هایی که نیاز به سابقه کار داخل سسکچوان دارد

برنامه Saskatchewan Experience Category

این برنامه برای افرادی است که در حال حاضر داخل استان ساسکچوان کار و زندگی می کنند.

برنامه مزرعه داران

برنامه ای که نیاز به تجربه مزرعه داری و سرمایه کافی دارد

برنامه Farm Owner and Operator

چنانچه علاقه مند به خرید مزرعه یا راه اندازی یک مزرعه/واحد تولیدی مواد غذایی کشاورزی یا دامپروری جدید در استان ساسکچوان هستید می توانید شانس خود را برای اقدام از طریق این برنامه بسنجید.

تعداد بازدید 595