31

ژانویه

استان انتاریو به عنوان پر جمعیت ترین استان در کانادا و مرکز سیاسی و اقتصادی متنوع ترین برنامه های مهاجرتی را دارد. در این بخش به معرفی برنامه های مختلف این استان خواهیم پرداخت که شامل ۱۰ برنامه مختلف می باشد.

بدون نیاز به جاب آفر

برنامه های زیر مجموعه اکسپرس انتری

برنامه Human Capital Priorities محبوب ترین برنامه این استان است و افرادی که داخل Pool اکسپرس انتری بوده و امتیاز بالایی دارند اما امتیاز آنها برای گرفتن دعوت نامه به صورت مستقیم کافی نیست می توانند از این برنامه استفاده کنند. برای مطالعه جزئیات این برنامه بر روی نام این برنامه در بالا کلیک کنید.

برنامه French-Speaking Skilled Worker همانطور که از اسم آن پیداست مخصوص کسانی است که تسلط خوبی به زبان فرانسوی دارند. توضیحات مربوط به این برنامه را با کلیک بر روی نام برنامه می توانید مطالعه کنید.

برنامه Skilled Trades استان انتاریو مخصوص دسته ای از افراد است که سوابق شغلی در ناک های Trades در داخل استان انتاریو دارند. این برنامه زیر مجموعه اکسپرس انتری می باشد. توضیحات مربوط به این برنامه را با کلیک بر روی نام برنامه می توانید مطالعه کنید.

برنامه های کاغذی

ویژه افرادی که تحصیلات در انتاریو دارند

برنامه Masters Graduate استان انتاریو مخصوص افرادی هست که داخل استان انتاریو تحصیلات فوق لیسانس داشته اند. این برنامه خارج از سیستم اکسپرس انتری و به صورت کاغذی خواهد بود. البته منظور از کاغذی بخش فدرال آن است و بخش استانی آن به صورت آنلاین می باشد. توضیحات مربوط به این برنامه را با کلیک بر روی نام برنامه می توانید مطالعه کنید.

برنامه PhD Graduate استان انتاریو مخصوص افرادی هست که داخل استان انتاریو تحصیلات دکترا را به اتمام رسانده اند. این برنامه خارج از سیستم اکسپرس انتری و به صورت کاغذی خواهد بود. البته منظور از کاغذی بخش فدرال آن است و بخش استانی آن به صورت آنلاین می باشد. توضیحات مربوط به این برنامه را با کلیک بر روی نام برنامه می توانید مطالعه کنید.

برنامه های کاغذی

برنامه هایی که نیاز به جاب آفر دارند

برنامه های بیزینسی

برنامه های کارآفرینی و شرکتی

تعداد بازدید 88