کانادا برنامه های متنوعی را برای اخذ اقامت دائم این کشور دارد و تعداد آنها به بیش از ۸۰ مورد می رسد. هدف از همه این برنامه ها جذب افراد مناسب برای وارد شدن به کشور کانادا و کمک به این کشور برای پیشرفت بیشتر است. شاید شما هم واجد شرایط یکی از این برنامه ها باشید. بررسی سوابق هر فرد برای همه این برنامه ها کار ساده ای به نظر نمی رسد و باید توسط شخصی که مسلط به همه این برنامه ها بوده و از جدیدترین قوانین آگاه است انجام شد. می توانید خلاصه ای از همه این برنامه ها را در این صفحه مشاهده کنید. توصیه می کنین برای بررسی دقیق شرایط خود از خدمات ارزیابی ما استفاده کنید.

برای هر برنامه زیربخش های مربوط به آن را هم مشخص کرده این که با کلیک بر روی علامت + می توانید توضیحات برنامه های زیرمجموعه و لینک به توضیحات تکمیلی هر کدام از این برنامه ها را مشاهده کنید.

برنامه اکسپرس انتری

برنامه اکسپرس انتری

برنامه اکسپرس انتری یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرتی کانادا برای کسب اقامت دائم می باشد.

مطالب بیشتر

برنامه نیروی کار ماهر فدرال یا Federal Skilled Worker برای افرادی مناسب است که حداقل ۱ سال سابقه کار داشته و مدرک تحصیلی آن ها لیسانس یا بالاتر باشد. داشتن نمره آیلتس بالا و همچنین سن مناسب هم تاثیر زیادی در شانس پذیرفته شدن در این برنامه دارد.

مطالب بیشتر

یکی از برنامه های مهاجرتی زیر مجموعه اکسپرس انتری که برای نیروهای متخصص است برنامه CEC یا Canadian Experience Class است. همانطور که از اسم این برنامه مشخص است این برنامه برای افرادی مناسب است که داخل کانادا سابقه کار دارند.

مطالب بیشتر

افرادی در این برنامه می توانند شرکت کنند که در ناک هاش شغلی Trades سابقه کار داشته و همچنین باید جاب آفر و یا لایسنس استانی برای انجام آن شغل را داشته باشند.

مطالب بیشتر

افرادی که شانس دریافت دعوتنامه مستقیم از طریق سه برنامه اصلی اکسپرس انتری را ندارند می توانند شرایط خود را برای برنامه های استانی که زیر مجموعه اکسپرس انتری هستند بسنجند و اگر بتوانند از یک استان نامینیشن بگیرند ۶۰۰ امتیاز به آنها اضافه شده و به طور قطع دعوت نامه یا ITA خواهند گرفت.

مطالب بیشتر

مناسب ترین گزینه برای شما برای کسب اقامت دائم کانادا چیست؟

ارزیابی رایگان شرایط شما

برنامه های مهاجرتی استانی

برنامه های مهاجرتی استانی

همه استان های کانادا دارای برنامه های استانی مخصوص خود برای جذب مهاجر هستند. آیا با تمام این برنامه ها آشنایی دارید؟

مطالب بیشتر

استان کبک برنامه های متنوعی برای اخذ اقامت دائم کانادا دارد. از برنامه سرمایه گذاری تا Skilled Worker. برای آشنایی با این برنامه ها لینک زیر را مطالعه کنید.

مطالب بیشتر

هر کدام از استان کانادا برنامه های جداگانه و متنوعی برای گرفتن اقامت دائم کانادا دارند. یکی از محبوب ترین این استان ها ساسکاچوان می باشد که برنامه های آن مناسب طیف زیادی از ایرانی ها هم می باشد.

مطالب بیشتر

هر کدام از استان کانادا برنامه های جداگانه و متنوعی برای گرفتن اقامت دائم کانادا دارند. استان انتاریو به عنوان پر جمعیت ترین استان کانادا مقصد بسیاری از مهاجران است.

مطالب بیشتر

هر کدام از استان کانادا برنامه های جداگانه و متنوعی برای گرفتن اقامت دائم کانادا دارند. استان کوچک نوااسکوشیا که در شرق کانادا واقع شده است برنامه های زیادی برای مهاجران دارد که می توانید آن ها را مطالعه کنید.

مطالب بیشتر

هر کدام از استان کانادا برنامه های جداگانه و متنوعی برای گرفتن اقامت دائم کانادا دارند. برای آشنایی با برنامه های مهاجرتی استان پرینس ادوارد مطلب زیر را حتما مطالعه کنید.

مطالب بیشتر

هر کدام از استان کانادا برنامه های جداگانه و متنوعی برای گرفتن اقامت دائم کانادا دارند. استان نیوفاندلند و لابرادور در شرقی ترین نقطه کانادا واقع شده است و برنامه هایی برای جذب مهاجر از روش های مختلف دارد.

مطالب بیشتر

هر کدام از استان کانادا برنامه های جداگانه و متنوعی برای گرفتن اقامت دائم کانادا دارند. استان نیوبرانزویک در قسمت شرقی کانادا برنامه های مناسبی خصوصا برای سرمایه گذاران دارد.

مطالب بیشتر

هر کدام از استان کانادا برنامه های جداگانه و متنوعی برای گرفتن اقامت دائم کانادا دارند. مطالب مربوط به برنامه های مهاجرتی استان منیتوبا که از لحاظ جغرافیایی بین استان های انتاریو و ساسکاچوان قرار گرفته است را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

مطالب بیشتر

هر کدام از استان کانادا برنامه های جداگانه و متنوعی برای گرفتن اقامت دائم کانادا دارند. استان بریتیش کلمبیا به عنوان یکی از قطب های اقتصادی کانادا هر ساله پذیرای بسیاری از مهاجران است.

مطالب بیشتر

هر کدام از استان کانادا برنامه های جداگانه و متنوعی برای گرفتن اقامت دائم کانادا دارند. استان آلبرتا به عنوان استانی که ضمن بالا بودن دستمزد، هزینه های زندگی نیز در آن پایین است مقصد مناسبی برای بسیاری از مهاجران است.

مطالب بیشتر

برنامه خوداشتغالی فدرال

برنامه خوداشتغالی فدرال

برنامه اشتغالی فدرال ویژه هنرمندان و ورزشکارانی هست که به صورت خوداشتغال در ۵ سال اخیر فعالیت داشته اند.

مطالب بیشتر

برنامه اشتغالی فدرال ویژه هنرمندان برای افرادی هست که سابقه کار در زمینه های هنری مانند بازیگری، نقاشی حرفه ای و سایر زمینه های هنری دارد.

مطالب بیشتر

برنامه اشتغالی فدرال ویژه ورزشکاران برای افرادی هست که سوابق ورزشی درخشانی دارند.

مطالب بیشتر

برنامه اسپانسرشیپ اقوام

برنامه اسپانسرشیپ اقوام

برنامه اسپانسرشیپ اقوام برای کسب اقامت دائم کانادا برای همسر، والدین و همچنین فرزنده خوانده می باشد.

مطالب بیشتر

اگر شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را دارید و قصد ازدواج با فردی غیر کانادایی دارید می توانید برای همسر خود از طریق این برنامه درخواست اقامت دائم دهید.

مطالب بیشتر

برنامه اسپانسرشیپ والدین یکی از بهترین برنامه های مهاجرتی کانادا برای اخذ اقامت دائم والدین یا پدر/مادر بزرگ ها است.

مطالب بیشتر

اگر قصد قبول کردن شخصی به عنوان فرزندخوانده دارید میتوانید از این برنامه استفاده کنید تا فرزند خوانده شما نیز اقامت دائم کانادا را اخذ کند.

مطالب بیشتر

برنامه‌های سرمایه‌گذاری استانی

برنامه‌های سرمایه‌گذاری استانی

اکثر استان های کانادا برنامه های مهاجرتی برای سرمایه گذاران دارند.

مطالب بیشتر

برنامه‌های کارآفرینی استانی

برنامه‌های کارآفرینی استانی

برنامه های کارآفرینی استانی مناسب افرادی است که می توانند در کانادا برای چندین نفر شغل ایجاد کنند.

مطالب بیشتر

برنامه استارت‌آپ ویزا

برنامه استارت‌آپ ویزا

برنامه استارت آپ ویژه افرادی هست که ایده های نوآورانه ای دارند که می تواند در کانادا شغل ایجاد کرده و به اقتصاد کانادا کمک کنند. این افراد می توانند برای پشتیبانی از ایده هایشان اسپانسرهای کانادایی داشته باشند.

مطالب بیشتر

برنامه آتلانتیک

برنامه آتلانتیک

این برنامه به ۴ استان آتلانتیک کانادا اجازه می دهد افرادی که شرایط مناسبی دارند توسط شرکت های واقع در این استان استخدام شده و از این طریق وارد برنامه مهاجرتی آتلانتیک شوند.

مطالب بیشتر

مناسب ترین گزینه برای شما برای کسب اقامت دائم کانادا چیست؟

ارزیابی رایگان شرایط شما

پناهندگی

پناهندگی

کشور کانادا منطبق بر قوانین حقوق بشری افرادی را که از ترس جان از کشور خود آواره شده و دلایل محکمی برای اثبات آن دارند به عنوان پناهنده می پذیرد. تاکید می کنیم که این شرایط فقط برای افرادی است که شرایط خاصی دارند و راهی مرسوم برای اخذ اقامت دائم کانادا نیست.

مطالب بیشتر