برنامه Entrepreneur stream

[vc_row][vc_column][vc_column_text]برنامه Entrepreneur Stream استان انتاریو مناسب کارآفرینانی است که می خواهند یک شرکت را داخل استان انتاریو خریداری کنند. این افراد بعد از خرید بیزینس باید شرایطی خاصی که برای آنها مشخص شده است را برقرار کنند تا بتوانند برای گرفتن نامینیشن استانی اقدام کنند. نحوه اقدام برای این برنامه در مرحله استانی به صورت آنلاین و در صورت گرفتن نامینیشن در مرحله فدرال به صورت کاغذی می باشد.[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”45″ mobile=”20″ smobile=”15″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

حداقل شرایط لازم برای شرکت در این برنامه

[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][vc_column_text]برای شرکت در این برنامه باید حداقل شرایط زیر را داشته باشید. توجه کنید که داشتن این مینیمم شرایط ها تضمین کننده واجد شرایط بودن شما برای این برنامه نیست.

[livicon_evo name=”check.svg” size=”30px”][/livicon_evo] نیازمندی های اجباری:

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] باید فعالیت بیزینسی شما فواید اقتصادی تاثیرگذاری بر اقتصاد انتاریو بگذارد. در ضمن هم شما (نفر اصلی) و هم نفر همراه (ماکزیمم یک نفر) باید شرایط لازم را داشته باشید

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] باید حداقل 36 ماه در 5 سال گذشته سابقه فعالیت بیزینسی را داشته باشد سابقه شما باید به صورت صاحب بیزینس یا مدیر ارشد باشد. به عنوان صاحب بیزینس باید نقض فعالی در بیزینس داشته و حداقل یک سوم شرکت برای شما باشد. به عنوان مدیر ارشد باید مسئول و تصمیم گیرنده ارشد بیزینس باشید.

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] اگر بیزینس مورد نظر داخل GTA است باید حداقل دارایی شما 1.5 میلیون دلار کانادا باشد. اگر خارج از GTA است باید حداقل 800 هزار دلار کانادا دارایی داشته باشید. اگر زمینه بیزینس شما در مورد اطلاعات وارتباطات دیجیتال است حتی داخل GTA نیز 800 هزار دلار کانادا قابل قبول است.

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] اگر شرکت داخل GTA است شما باید حداقل 1 میلیون دلار در آن سرمایه گذاری کنید و اگر خارج از GTA است میزان سرمایه گذاری شما باید مینیمم 500 هزار دلار کانادا باشد. در هر دو حالت باید حداقل یک سوم شرکت در کنترل شما باشد. اگر زمینه بیزینس شما در مورد اطلاعات وارتباطات دیجیتال است حتی اگر داخل GTA هم است سرمایه گذاری 500 هزار دلاری توسط شما کافی است.

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] شما باید به صورت فعال در مدیریت این بیزینس شرکت داشته باشید.

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] باید حداقل دو دو شغل تمام وقت برای شهروندان یا PR های کانادا در 20 ماه اول راه اندازی بیزینس ایجاد کرده و حقوق آن ها کمتر از  Median Wage نباشد.

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] طی 12 ماه قبل از ساخت EOI باید حتما حداقل یک سفر به استان انتاریو برای مشاهده و بررسی بیزینس انجام داده باشید.

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] بیزینس خریداری شده توسط شما باید در 5 سال گذشته توسط همان صاحب قبلی اداره شده باشد.

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] تملک شرکت یا بیزینس باید به طور کامل به شما یا نفر همراه منتقل شده باشد.

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] باید قسمتی از سرمایه شخصی خود را صرف گسترش بیزینس در انتاریو کنید.

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] بعد از خرید بیزینس باید تمام کارکنان فول تایم قبلی شرکت را همچنان حفظ کنید.

[livicon_evo name=”check.svg” size=”30px”][/livicon_evo] نیازمندی های عمومی بیزینس:

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] بیزینس باید نشان دهد که تمایل به کسب سود از فروش محصول/سرویس دارد

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] طبق قوانین استان انتاریو و دولت مرکزی کانادا فعالیت کند

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] یک بیزینس دائمی داخل استان انتاریو باشد (به صورت یک پروژه نباشد)

[livicon_evo name=”minus.svg” size=”20px”][/livicon_evo] جز بیزینس های غیر مجاز نباشد.

دستورالعمل ثبت نام EOI:

برای ساخت EOI ابتدا از طریق OINP e-Filing Portal لاگین کنید. سپس با کلیک بر روی Register an EOI مراحل زیر را انجام دهید:

[livicon_evo name=”check.svg” size=”30px”][/livicon_evo] استریم Entrepreneur را انتخاب کنید

[livicon_evo name=”check.svg” size=”30px”][/livicon_evo] وارد اکانت ONe-key شوید

[livicon_evo name=”check.svg” size=”30px”][/livicon_evo] پروفایل خود را ساخته و ثبت نام EOI را کامل کنید

[livicon_evo name=”check.svg” size=”30px”][/livicon_evo] در پایان با کلیک بر روی Submit آن را نهایی کنید

پروسه بالا معمولا کمتر از 30 دقیقه زمان می برد.

پروسه بعد از ثبت نام EOI:

شما در یک Pool قرار خواهید گرفت. میتوانید شماره عضویت و همچنین امتیاز خود را در صفحه اصلی مشاهده کنید. در زمان های خاصی اداره مهاجرت استان انتاریو از بین کاندیدهای موجود آنهایی را که بالاترین امتیاز را دارند انتخاب کرده و از آنها دعوت می کنند که اپلیکیشن خود را سابمیت کنند. در جدول زیر نتایج دراوهای قبلی را مشاهده می کنید:

تاریخ دراو مینیمم امتیاز تعداد دعوت نامه ها
August 29, 2016 132 10
December 22, 2016 123 20
May 5, 2017 120 22
February 5, 2018 137 13
April 16, 2018 132 13
May 14, 2018 127 10
June 13, 2018 124 13
July 17, 2018 120 20
August 20, 2018 110 21
September 21, 2018 117 16
October 23, 2018 110 18
November 23, 2018 112 15
January 17, 2019
115 13

 

اگر دعوت نامه دریافت کنید برای شما یا وکیل قانونی شما یک ایمیل ارسال می شود. بعد از آن 90 روز فرصت دارید که اپلیکیشن کامل خود را به استان سابمیت کنید.[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”22″ mobile=”10″ smobile=”8″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

مراحل شرکت در این برنامه

[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][vc_column_text]برای شرکت در این برنامه باید یک پروسه دو مرحله ای را طی کنید.

مرحله 1:

[livicon_evo name=”morph-circle-sticker2.svg” size=”20px”][/livicon_evo] ابتدا یک EOI آنلاین را تکمیل می کنید

[livicon_evo name=”morph-circle-sticker2.svg” size=”20px”][/livicon_evo] اگر دعوت نامه دریافت کردید اپلیکیشن آنلاین خود را سابمیت می کنید

[livicon_evo name=”morph-circle-sticker2.svg” size=”20px”][/livicon_evo] شما (و همچنین یک همکار در صورتی که در پرونده است) به یک مصاحبه حضوری در دفتر اداره مهاجرت استان انتاریو دعوت خواهید شد

[livicon_evo name=”morph-circle-sticker2.svg” size=”20px”][/livicon_evo] اگر در مرحله 1 پرونده شما تایید شد باید یک توافقنامه را امضا کنید.

مرحله 2:

[livicon_evo name=”morph-circle-sticker2.svg” size=”20px”][/livicon_evo] از طرف اداره مهاجرت انتاریو برای شما نامه حمایتی ورک پرمیت صادر می شود که می توانید با آن برای ورک پرمیت در اداره مهاجرت مرکزی اقدام کنید

[livicon_evo name=”morph-circle-sticker2.svg” size=”20px”][/livicon_evo] بعد از گرفتن ورک پرمیت و حضور افراد اصلی بیزینس در انتاریو، شما باید در مدت 20 ماه بیزینس را راه اندازی کرده و بیزینس پلن را اجرایی کنید.

[livicon_evo name=”morph-circle-sticker2.svg” size=”20px”][/livicon_evo] اگر شرایط بالا اجرا شد آنگاه افراد اصلی پرونده و بیزینس می توانند برای نامینیشن استانی اقدام کنند.

در ادامه باید برای شرکت در این برنامه باید مراحل زیر را طی کنید:

[livicon_evo name=”morph-circle-sticker2.svg” size=”20px”][/livicon_evo] ابتدا برای حداقل شرایط گفته شما در بالا را داشته باشید

[livicon_evo name=”morph-circle-sticker2.svg” size=”20px”][/livicon_evo] سپس پروفایل آنلاین در OINP e-Filing Portal ساخته و استریم مورد نظر را انتخاب کرده و همه مدارک لازم را آپلود کرده و اطلاعات دیگر را وارد می کنید. هزینه اقدام 3500 دلار کانادا برای هر نفر است که باید موقع سابمیت پروفایل پرداخت کنید (هزینه بررسی مدارک در داخل استان)

[livicon_evo name=”morph-circle-sticker2.svg” size=”20px”][/livicon_evo] مدارک و اطلاعات شما توسط انتاریو بررسی شده و  در صورت تایید برای شما نامینیشن استانی صادر خواهند کرد.

[livicon_evo name=”morph-circle-sticker2.svg” size=”20px”][/livicon_evo] اگر نامینیشن استانی دریافت کردید، با استفاده از این نامینیشن می توانید پرونده اقامت دائم خود را برای اداره مهاجرت کانادا به صورت کاغذی ارسال کنید.[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”22″ mobile=”10″ smobile=”8″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آخرین اخبار برنامه های استان انتاریو

[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][vc_column_text]آخرین اخبار برنامه های این استان را می توانید از طریق لینک زیر دنبال کنید:

[livicon_evo name=”link.svg” size=”30px”][/livicon_evo] اخبار استان انتاریو[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”22″ mobile=”10″ smobile=”8″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][vc_column_text]شرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا ثبت شده در کشور کانادا و با مجوز رسمی از سازمان ICCRC آمادگی دارد که در زمینه این برنامه مشاوره های لازم را به شما ارئه نماید.

[livicon_evo name=”phone.svg” size=”30px”][/livicon_evo] تماس با ما[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”22″ mobile=”10″ smobile=”8″][/vc_column][/vc_row]