برنامه Employer Job Offer: International Student Stream

[vc_row][vc_column][vc_column_text]برنامه Employer Job Offer: International Student Stream استان انتاریو مناسب گروهی از افراد است که در داخل کانادا (و نه الزاما استان انتاریو) تحصیل کرده و در حال حاضر یک جاب آفر (بدون نیاز به LMIA) در مشاغل سطح 0 یا A یا B دارند. این افراد می توانند برای گرفتن نامینیشن استانی و اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. نحوه اقدام برای این برنامه در مرحله استانی به صورت آنلاین و در صورت گرفتن نامینیشن در مرحله فدرال به صورت کاغذی می باشد.[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”45″ mobile=”20″ smobile=”15″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

حداقل شرایط لازم برای شرکت در این برنامه

[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][vc_column_text]برای شرکت در این برنامه باید حداقل شرایط زیر را داشته باشید. توجه کنید که داشتن این مینیمم شرایط ها تضمین کننده واجد شرایط بودن شما برای این برنامه نیست. بعضی از این شرایط مربوط به اپلیکنت و بعضی دیگر مربوط به نوع جاب آفر و همچنین شرکت ارائه دهنده جاب آفر می باشد.

نیازمندی های جاب آفر:

باید تمام وقت و دائم باشد (منظور از جاب آفر دائم این است که کوتاه مدت چند ماهه نباشد)

شغل پیشنهاد شده در سطح 0 یا A یا B باشد

میزان حقوق پرداختی برای آن شغلی باید مساوی یا بیشتر از Low Wage باشد. اگر در حال حاضر در آن شغل کار میکنید جاب آفر جدید نباید دستمزدی کمتر از دستمزد فعلی شما در آن شرکت داشته باشد.

شغل ارائه شده باید مربوط به فعالیت های آن شرکت باشد.

محل اصلی کار باید داخل استان انتاریو باشد.

نیازمندی های اپلیکنت یا متقاضی:

باید از یکی از موسسات مجاز کانادایی یک مدرک حداقل دو ساله تمام وقت دانشگاهی دریافت کرده باشد یا یک دوره یک ساله تمام وقت که نیازمند داشتن یک مدرک کامل دانشگاهی موقع ثبت نام بوده است دریافت کرده باشد.

داشتن تمایل به زندگی در استان انتاریو

وضعیت قانونی در کانادا (اگر در حال حاضر داخل کانادا هستید)

پرونده استانی خود را باید تا حداکثر دو سال بعد از فارغ التحصیلی در کانادا ارسال کرده باشد.

نیازمندی های کارفرما:

بیزینس فعال در سه سال گذشته باشد

اجازه فعالیت داخل استان انتاریو داشته باشد

از لحاظ استاندارهای کاری مجاز باشد

اگر شرکت داخل GTA است باید در یک سال گذشته حداقل 1 میلیون دلار درآمد خالص داشته باشد و حداقل 5 نیروی کار تمام وقت که شهروند یا PR کانادا هستند در آن شرکت کار کنند.

اگر شرکت خارج از GTA است باید در یک سال گذشته حداقل 500 هزار دلار درآمد خالص داشته باشد و حداقل 3 نیروی کار تمام وقت که شهروند یا PR کانادا هستند در آن شرکت کار کنند.

[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”22″ mobile=”10″ smobile=”8″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

مراحل شرکت در این برنامه

[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][vc_column_text]برای شرکت در این برنامه باید مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا برای حداقل شرایط گفته شما در بالا را داشته باشید

سپس پروفایل آنلاین در OINP e-Filing Portal ساخته و استریم مورد نظر را انتخاب کرده و همه مدارک لازم را آپلود کرده و اطلاعات دیگر را وارد می کنید. هزینه اقدام 1500 (خارج GTA) یا 2000 دلار کانادا (داخل GTA) هست که باید موقع سابمیت پروفایل پرداخت کنید (هزینه بررسی مدارک در داخل استان)

مدارک و اطلاعات شما توسط انتاریو بررسی شده و  در صورت تایید برای شما نامینیشن استانی صادر خواهند کرد.

اگر نامینیشن استانی دریافت کردید، با استفاده از این نامینیشن می توانید پرونده اقامت دائم خود را برای اداره مهاجرت کانادا به صورت کاغذی ارسال کنید.[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”22″ mobile=”10″ smobile=”8″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آخرین اخبار برنامه های استان انتاریو

[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][vc_column_text]آخرین اخبار برنامه های این استان را می توانید از طریق لینک زیر دنبال کنید:

اخبار استان انتاریو[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”22″ mobile=”10″ smobile=”8″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][vc_column_text]شرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا ثبت شده در کشور کانادا و با مجوز رسمی از سازمان ICCRC آمادگی دارد که در زمینه این برنامه مشاوره های لازم را به شما ارئه نماید.

 تماس با ما[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”22″ mobile=”10″ smobile=”8″][/vc_column][/vc_row]