فریب مهاجرت

چطور فریب پیشنهادهای جذاب مهاجرتی را بخوریم!؟

این قسمت: چطور فریب پیشنهادهای جذاب مهاجرتی را بخوریم!؟

مرحله اول: فریب خوردن از بعضی کلاهبرداران فعال در زمینه مهاجرت کار ساده ای است! کافی است به شما که قبلاً هیچ روشی را مناسب نمی دیدید پیشنهادهای جذاب بدهند! مثلا به شما بگویند برای شما جاب آفر میگیریم یا کمک میکنیم جاب آفر بگیرید! رقم قرارداد ما هم ۲۰ هزار دلار کانادا هست اما شما فقط و فقط ۲۰۰۰ دلار در این مرحله لازم است پرداخت کنید و بقیه ۱۸ هزار دلار چند ماه دیگه بعد از ورود شما به کانادا دریافت می شود!!!
یا مثلا به شما بگویند ما آدم های منصفی هستیم و از شما ریال میگیریم به جای دلار! شما ۵۰ میلیون تومان بده و اگر کار شما درست نشد ما عین ۵۰ میلیون تومان را به شما پس میدهیم!

مرحله دوم: به آنها اعتماد کنید و وارد قرارداد شوید و پول خواسته شده را پرداخت کنید! در این مرحله می توانید مطمئن باشید که سر شما کلاه رفته و یک فریب خورده هستید!

حالا برای شما در مورد دو مثال بالا دو اتفاق ممکن است بیفتد. در مثال اول ۲۰۰۰ دلار خود را از دست می دهید و به راحتی به هدف خودتان که فریب خوردن است می رسید! در حالت دوم هم که ۵۰ میلیون تومان پرداخت کرده اید ممکن است بعد از یک سال پول خود را پس بگیرید یا نگیرید. اگر پس نگیرید که به طور کامل فریب خورده اید! اگر پس بگیرید نصفه نیمه فریب خورده اید و ارزش پول شما در این یک سال یک سوم شده است و شرکت یا شخص کلاهبردار با ۵۰ میلیون شما کلی کاسبی کرده است!

 

توصیه های ویکی ویزا کانادا به شما

  • به هیچ عنوان به شخص یا شرکتی که رسما اجازه وکالت ندارد اعتماد نکنید!
  • فقط به صرف داشتن اجازه یا لایسنس وکالت هم اعتماد نکنید و حتما مطمئن شوید وارد چه قراردادی می شوید و تحقیق کنید!
  • هر وقت به شما پیشنهاد وسوسه انگیزی شد شک کنید!
  • هر وقت به شما تضمین ویزا داده شد فوراً محل را ترک کنید!

در این شرایط مالی سختی که اکثر ایرانی ها در آن قرار دارند سوء استفاده بعضی افراد و شرکت ها تمامی نداشته و با تبلیغات دروغین و جذاب در صدد فریب و خالی کردن بیشتر جیب مردمی که قصد مهاجرت را دارند هستند. مواظب باشید!

 

آینده از اینجا شروع می‌شود!

امیر پوراسماعیل (وکیل رسمی مهاجرت کانادا):

 Amir Pouresmael Janbaz Fomani (RCIC): R530641

برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی ویکی ویزا کانادا (eCanada سابق) دنبال نمائید.

www.t.me/wikivisacanada

www.instagram.com/wikivisacanada

www.twitter.com/wikivisacanada

www.facebook.com/wikivisacanada

در حال ارسال
نظرات کاربر
۵ (۲ آرا)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

تعداد بازدید 737

نوشته های مرتبط

تحلیل برنامه اکسپرس انتری کانادا - مهاجرت

۲۸

اسفند
اخبار, تحلیل های اختصاصی ویکی ویزا کانادا برای مهاجرت, دراوهای اکسپرس انتری, مطالب اختصاصی ویکی ویزا کانادا

تحلیلی از دراوهای اخیر برنامه اکسپرس انتری

برنامه اکسپرس انتری در حال حاضر اصلی ترین برنامه مهاجرت به کانادا می باشد. متقاضیان این برنامه عموماً هر دو هفته یک بار از طریق دراوهای برگزار شده انتخاب می شوند. در این نوشته قصد داریم به تحلیل دراو های اخیر برنامه اکسپرس انتری کانادا بپردازیم. دراو آخر این برنامه (شماره ۱۷۹) در تاریخ ۱۸ مارچ ۲۰۲۱ […]

دراو 179 اکسپرس انتری

۲۸

اسفند
اخبار, دراوهای اکسپرس انتری, دسته بندی نشده

دراو ۱۷۹ اکسپرس انتری ویژه برنامه CEC

دراو انجام شده در تاریخ ۱۸ مارچ ۲۰۲۱ (۲۸ اسفند ۹۹) که دراو شماره ۱۷۹ برنامه اکسپرس انتری کانادا است به صورت زیر بوده است. این دراو ویژه متقاضیانی بود که زیر مجموعه برنامه CEC (با سابقه کار کانادایی) بوده اند. مینیمم امتیاز دعوت شده: ۴۴۹ (ویژه CEC) شماره دراو: ۱۷۹ تعداد دعوت نامه صادر شده: ۵۰۰۰[…]