فریب مهاجرت

چطور فریب پیشنهادهای جذاب مهاجرتی را بخوریم!؟

این قسمت: چطور فریب پیشنهادهای جذاب مهاجرتی را بخوریم!؟

مرحله اول: فریب خوردن از بعضی کلاهبرداران فعال در زمینه مهاجرت کار ساده ای است! کافی است به شما که قبلاً هیچ روشی را مناسب نمی دیدید پیشنهادهای جذاب بدهند! مثلا به شما بگویند برای شما جاب آفر میگیریم یا کمک میکنیم جاب آفر بگیرید! رقم قرارداد ما هم ۲۰ هزار دلار کانادا هست اما شما فقط و فقط ۲۰۰۰ دلار در این مرحله لازم است پرداخت کنید و بقیه ۱۸ هزار دلار چند ماه دیگه بعد از ورود شما به کانادا دریافت می شود!!!
یا مثلا به شما بگویند ما آدم های منصفی هستیم و از شما ریال میگیریم به جای دلار! شما ۵۰ میلیون تومان بده و اگر کار شما درست نشد ما عین ۵۰ میلیون تومان را به شما پس میدهیم!

مرحله دوم: به آنها اعتماد کنید و وارد قرارداد شوید و پول خواسته شده را پرداخت کنید! در این مرحله می توانید مطمئن باشید که سر شما کلاه رفته و یک فریب خورده هستید!

حالا برای شما در مورد دو مثال بالا دو اتفاق ممکن است بیفتد. در مثال اول ۲۰۰۰ دلار خود را از دست می دهید و به راحتی به هدف خودتان که فریب خوردن است می رسید! در حالت دوم هم که ۵۰ میلیون تومان پرداخت کرده اید ممکن است بعد از یک سال پول خود را پس بگیرید یا نگیرید. اگر پس نگیرید که به طور کامل فریب خورده اید! اگر پس بگیرید نصفه نیمه فریب خورده اید و ارزش پول شما در این یک سال یک سوم شده است و شرکت یا شخص کلاهبردار با ۵۰ میلیون شما کلی کاسبی کرده است!

 

توصیه های ویکی ویزا کانادا به شما

  • به هیچ عنوان به شخص یا شرکتی که رسما اجازه وکالت ندارد اعتماد نکنید!
  • فقط به صرف داشتن اجازه یا لایسنس وکالت هم اعتماد نکنید و حتما مطمئن شوید وارد چه قراردادی می شوید و تحقیق کنید!
  • هر وقت به شما پیشنهاد وسوسه انگیزی شد شک کنید!
  • هر وقت به شما تضمین ویزا داده شد فوراً محل را ترک کنید!

در این شرایط مالی سختی که اکثر ایرانی ها در آن قرار دارند سوء استفاده بعضی افراد و شرکت ها تمامی نداشته و با تبلیغات دروغین و جذاب در صدد فریب و خالی کردن بیشتر جیب مردمی که قصد مهاجرت را دارند هستند. مواظب باشید!

 

آینده از اینجا شروع می‌شود!

امیر پوراسماعیل (وکیل رسمی مهاجرت کانادا):

 Amir Pouresmael Janbaz Fomani (RCIC): R530641

برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی ویکی ویزا کانادا (eCanada سابق) دنبال نمائید.

www.t.me/wikivisacanada

www.instagram.com/wikivisacanada

www.twitter.com/wikivisacanada

www.facebook.com/wikivisacanada

در حال ارسال
نظرات کاربر
۵ (۲ آرا)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

تعداد بازدید 687

نوشته های مرتبط

پست های تلگرام ویکی ویزا کانادا

Wiki Visa Canada Inc.’s Post

#wikivisa_Saskatchewan تغییر در امتیازبندی برنامه استانی ساسکچوان – اضافه شدن امتیاز به دو زبانه ها طبق آخرین اطلاعیه اداره مهاجرت استان ساسکچوان، از این پس به افرادی که در هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی مهارت دارند حداکثر تا ۱۰ امتیاز اضافی تعلق میگیرد. در واقع حداکثر امتیازها که در گذشته ۱۰۰ بود الان به ۱۱۰ رسیده […]

پست های تلگرام ویکی ویزا کانادا

Wiki Visa Canada Inc.’s Post

#wikivisa_Express_Entry تحلیل تغییر اخیر امتیازبندی برنامه اکسپرس انتری خبر تغییر امتیازبندی برنامه اکسپرس انتری در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۲۰ را پیشتر اعلام کردیم و در این مطلب میخواهیم به تحلیل این تغییر بپردازیم. ابتدا جزئیات این تغییر جدید را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم. قبل از این، به افرادی که نمره CLB7 در زبان فرانسه داشته (معادل[…]