چرا باید به تحصیل در کانادا فکر کرد؟

کانادا به صورت پیوسته یکی از بهترین کشورهای دنیا از لحاظ کیفیت زندگی شناخته می‌شود. در کانادا درس بخوانید و مدرک تحصیلی بین‌المللی در یکی از بهترین کشورهای انگلیسی زبان دنیا در زمینه آکادمیک را دریافت کنید و از مزایای آن استفاده کنید. چه در شهرهای بزرگ کانادا تحصیل کنید، چه انتخابتان تحصیل در شهرها و کامیونیتی‌های کوچک‌تر و صمیمی‌تر باشد، این اتفاق می‌تواند در زندگی آینده شما تاثیر بسزایی داشته و درهای زیادی را به سوی شما برای ترسیم آینده شغلی‌تان در بازار کار داینامیک و جذاب آمریکای شمالی باز کند.

کانادایی‌ها همیشه به فرهنگ “گرم و صمیمی‌شان” بالیده‌اند و با داشتن فرهنگ بی‌نظیر پذیرش صد در صدی مهاجر، همواره با آغوش باز از دانشجویان بین‌المللی استقبال کرده‌اند. دانشجویان فارغ‌التحصیل می‌توانند با داشتن اجازه کار در ادامه تحصیل‌شان به راحتی وارد بازار کار شوند و از فرصت بسیار عالی‌ای که تحصیل و کار در کانادا برای گرفتن اقامت دائم در این کشور به وجود می آورد استفاده کنند. تحصیل و کار در کانادا همواره امتیاز بسیار خوبی در برنامه‌های مهاجرتی به اپلیکنت‌های اقامت دائم داده است و برنامه اکسپرس انتری نیز از این قائده مستثنی نیست. تقریبا همه استان های کانادا برنامه های مهاجرتی ویژه استانی برای فارغ التحصیلان آن استان دارند که مسیرهای بسیار خوبی برای رسیدن به اقامت دائم کانادا می باشند. دانشجویان در کانادا اجازه کار پارت‌تایم و همراهان آن‌ها اجازه کار فول‌تایم دارند که فرصت بسیار خوبی را برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی در اختیارشان قرار می‌دهد.

گرفتن پذیرش تحصیلی در کانادا، با وجود تعداد زیاد کالج‌ها و دانشگاه‌ها با برنامه‌های بسیار متنوع تحصیلی، برای متقاضیانی که نمره زبان CLB9 ندارند یا نمی‌توانند در مدت زمان مناسبی این نمره را کسب کرده و وارد سیستم اکسپرس انتری شوند، فرصت بسیار خوبی برای ورود به کانادا و استفاده از مزایای آن برای تقاضای اقامت دائم محسوب می‌شود. در حال حاضر برنامه‌های مهاجرتی استانی، مثل استان ساسکاچوان، که یکی از بهترین فرصت‌های ورود ایرانیان به عنوان مقیم دائم در سال‌های اخیر به کانادا بوده است دچار تغییرات زیادی شده‌اند و با اینکه پیش‌بینی می‌شود در آینده این برنامه‌ها دوباره لیست مشاغل جذاب‌تری را برای ورود مهاجران معرفی کنند، نمی‌شود در مورد زمان این تغییرات احتمالی نظری داد. در حال حاضر پذیرش تحصیلی بهترین و سریع‌ترین امکان ورود به کانادا را برای متقاضیانی که نمره زبان پایین‌تری دارند فراهم می‌آورد. شرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا که در دفتر مرکزی آن در شهر تورنتو کانادا می باشد آمادگی دارد با توجه به ارتباطی که با بیش از ۱۰۰ دانشگاه و کالج در کشور کانادا دارد شما را در گرفتن پذیرش تحصیلی و همچنین استادی پرمیت و ورود به کانادا همراهی کند.

اگر مایل به این هستید که پرونده تحصیلی خود را به شرکت ما بسپارید لطفا از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید:

https://wikivisacanada.com/contact

برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی ویکی ویزا کانادا (eCanada سابق) دنبال نمائید.

امیر پوراسماعیل (وکیل رسمی مهاجرت با شماره عضویت R530641)

www.t.me/wikivisacanada

www.instagram.com/wikivisacanada

www.twitter.com/wikivisacanada

www.facebook.com/wikivisacanada

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

تعداد بازدید 37

نوشته های مرتبط

۱۰

تیر
مطالب اختصاصی ویکی ویزا کانادا

تبریک روز کانادا

امروز اول جولای ۲۰۱۹ دقیقا ۱۵۲ سال از تولد کانادا گذشته است! برای کسانی که چندان با پیشینه کانادا آشنا نیستند شاید این عدد ۱۵۲ خیلی نزدیک به نظر برسد اما کانادا پیش از آن نیز وجود داشته است اما نه به شکل کنونی. در سال ۱۸۶۷ با تصویب قانون اساسی کانادا و اتحاد سه بخش “استان […]

۰۷

تیر
اخبار, کبک, مهاجرت به کانادا

اولین دراو برنامه Arrima کبک به زودی انجام خواهد شد

به زودی استان کبک اولین دراو برنامه Arrima را انجام خواهد داد. افرادی که قصد شرکت در این برنامه را دارند ابتدا باید پروفایل آنلاین یا EOI را تشکیل دهند و برای متقاضیانی که بهترین شرایط را دارند دولت کبک دعوت نامه صادر خواهد کرد. بعد از صدور دعوت نامه و ارسال مدارک بررسی پرونده آنها توسط[…]