دراو 161 اکسپرس انتری

دراو ۱۶۱ اکسپرس انتری ویژه برنامه CEC

دراو انجام شده در تاریخ۲۰ آگوست ۲۰۲۰ (۳۰ مرداد ۹۹) که دراو شماره ۱۶۱ برنامه اکسپرس انتری کانادا است به صورت زیر بوده است. این دراو ویژه متقاضیانی بود که زیر مجموعه برنامه CEC (با سابقه کار کانادایی) بوده اند.

مینیمم امتیاز دعوت شده: ۴۵۴ (ویژه CEC)
شماره دراو: ۱۶۱
تعداد دعوت نامه صادر شده: ۳۳۰۰

تاریخ Tie-Breaking: برابر با ۲۷ جولای ۲۰۲۰ (افرادی که “دقیقا” مینیمم امتیاز این دراو را دارند و “بعد از این تاریخ” وارد Pool شده اند با وجود داشتن مینیمم امتیاز در این دراو ITA نمی گیرند. آنهایی که امتیازشان بالاتر از مینیمم امتیاز این دراو هست حتما دعوت نامه میگیرند.)

لینک مشاهده دراو شماره ۱۶۱ برنامه اکسپرس انتری از سایت CIC:

http://www.cic.gc.ca/english/express-entry/rounds.asp

دراو بعدی احتمالاً روز چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ خواهد بود.

 

اگر با برنامه اکسپرس انتری آشنایی کافی ندارید توصیه می کنیم از لینک زیر توضیحات ما در مورد این برنامه را مطالعه کنید. همچنین می توانید از خدمات ارزیابی خصوصی ما برای بررسی شرایط خود استفاده کنید.

– امیر پوراسماعیل

آشنایی با برنامه اکسپرس انتری کانادا

 

جهت دریافت مشاوره برای اقدام از طریق این برنامه اینجا را کلیک کنید.

 

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری کانادا (Express Entry) یا EE که از اول سال ۲۰۱۵ میلادی شروع به کار کرد شامل سه دسته از افراد می شود:

دسته اول: نیروی متخصص فدرال (FSW) یا Federal Skilled Worker

دسته دوم: کلاس تجربه کانادایی (CEC) یا Canadian Experience Class

دسته سوم: کارگر فنی فدرال (FST) یا Federal Skilled Trades

 

برای آشنایی بیشتر با این برنامه ها می توانید بر روی هر کدام از لینک های بالا کلیک کنید.

 

از مزایای این سیستم می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

– کاهش زمان فرآیند اخذ ویزای مهاجرتی (اقامت دائم) به حدود ۶ ماه

– آنلاین بودن ثبت نام در این سیستم

 

افراد بر اساس امتیازی که در سیستم جدید از ۱۲۰۰ به دست می آورند در لیست انتظار برای گرفتن دعوت‌نامه قرار خواهند گرفت و در اصطلاح وارد Pool خواهند شد. به طور متوسط هر دو هفته تعداد مشخصی از افراد داخل Pool که امتیازشان بالاتر از یک عدد مشخص باشد دعوت‌نامه دریافت خواهند کرد. در واقع اگر امتیاز بالایی داشته باشید ممکن است در اولین راند دعوت نامه بگیرید و مهم نیست که چه زمانی وارد Pool شده اید. بعد از گرفتن دعوت‌نامه و ارسال مدارک، در صورتی که مشکلی در مدارک ارسالی شما وجود نداشته و مراحل پزشکی و امنیتی را با موفقیت پست سر بگذارید بعد از حدوداً ۶ ماه ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت خواهید کرد. به طور کلی این روش بسیار کم هزینه است.

در حال ارسال
نظرات کاربر
۰ (۰ رای)
تعداد بازدید 1,209

نوشته های مرتبط

پست های تلگرام ویکی ویزا کانادا

Wiki Visa Canada Inc.’s Post

#wikivisa_Saskatchewan تغییر در امتیازبندی برنامه استانی ساسکچوان – اضافه شدن امتیاز به دو زبانه ها طبق آخرین اطلاعیه اداره مهاجرت استان ساسکچوان، از این پس به افرادی که در هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی مهارت دارند حداکثر تا ۱۰ امتیاز اضافی تعلق میگیرد. در واقع حداکثر امتیازها که در گذشته ۱۰۰ بود الان به ۱۱۰ رسیده […]

پست های تلگرام ویکی ویزا کانادا

Wiki Visa Canada Inc.’s Post

#wikivisa_Express_Entry تحلیل تغییر اخیر امتیازبندی برنامه اکسپرس انتری خبر تغییر امتیازبندی برنامه اکسپرس انتری در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۲۰ را پیشتر اعلام کردیم و در این مطلب میخواهیم به تحلیل این تغییر بپردازیم. ابتدا جزئیات این تغییر جدید را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم. قبل از این، به افرادی که نمره CLB7 در زبان فرانسه داشته (معادل[…]