مشتریان ما

آنچه مشتریان ما می گویند!

سعید غلامی
ویزای تحصیلی و کار

از مهمترین مزایای همکاری با شرکت ویکی ویزا کانادا هدایت کردن در مسیر درست، همراه بودن در تمامی شرایط، دقت نظر کافی بر روی پرونده و اشراف کافی بر روی مسائل مهاجرتی بوده است و خدمات شما را به دوستان و همکاران خود نیز معرفی خواهم کرد.

بدون نام
اقامت دائم کانادا - مهندس مکانیک

در تمام مراحل همراه بنده بودند و بسیار بسیار کمک و راهنمایی کردند. از خدمات شما رضایت کامل دارم و حتما به دوستان و آشنایان شما را معرفی می کنم.

فائقه ن
اقامت دائم کانادا - مشاور کشاورزی

از خدمات ویکی ویزا کانادا با مدیریت امیر پوراسماعیل رضایت کامل دارم و تاکنون شما را به افراد مختلفی معرفی کرده ام. بسیار دقیق و با برنامه ریزی کامل در جهت کامل کردن پرونده در زمان تعیین شده اقدام کرده اید. چک کردن چندین باره مدارک جهت ارزیابی و اطمینان نمودن از اینکه تمام مدارک به درستی آماده شده اند. روحیه حمایتی در شرایطی که نیاز به مشاوره در زمینه های مختلف وجود داشت و همچنین درک استرسها و شرایطی که در طول پروسه وجود دارد.

متین
اقامت دائم کانادا - مشاور تجاری
ضمن رضایت ۱۰۰% از خدمات شما، جمع آوری پرونده و بررسی مدارک با دقت بسیار بالا صورت گرفت. همیشه در دسترس بودید و سرعت کار با توجه به حجم بالای کلاینت ها خوب بود. اطلاعاتتون بسیار به روز و کافی هستند و به نکات ریز و کلیدی این مسئله کاملا مسلط هستید. بسیار قابل اعتماد هستید و وجدان کاری شما را به شخصه تحصین می کنم. حتما خدمات شما را به دوستان خود نیز معرفی می کنم. با تشکر فراوان از اینکه در این مسیر در کنارم بودید. خدمات شما گاهی اوقات از حد تعهد هم بالاتر بوده و من خیلی ازتون سپاسگزارم.
حسین
اقامت دائم کانادا - تکنیسین عمران
از نظر من خدمات ارائه شده توسط ویکی ویزا کانادا بسیار عالی بوده و جناب پوراسماعیل بسیار توانمند در امور مربوطه هستند و با دقت کامل و برنامه ریزی صحیح کلیه مدارک ما را بررسی نمودند و پرونده مهاجرتی ما از صفر تا حصول نتیجه ویزای اقامت دائم به عهده ایشان بوده است و کلیه مراحل با نظارت و تلاش ایشان به خوبی سپری شده است. اینجانب کمال قدردانی را از ایشان دارم و آرزوی موفقیت می کنم. همچنین تاکنون دوستان خود را نیز به این مجموعه معرفی نموده ام.
م. ج.
اقامت دائم کانادا - تکنیسین مکانیک

از خدمات شما رضایت کامل و صد در صدی دارم. مشاور بنده با توجه به آگاهی و اشراف کامل از روند پرونده و تجربه عالی در این زمینه کلیه امور مربوطه را به خوبی مدیریت فرمودند. خدمات شما را به دوستانم نیز معرفی می کنم. صمیمانه از زحمات و مدیریت شما سپاسگزارم و برای شما و تیم تان آرزوی موفقیت می کنم.