• info@wikivisacanada.com
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
دراو اکسپرس اینتری
28 اسفند 1399

تحلیلی از دراوهای اخیر برنامه اکسپرس انتری

برنامه اکسپرس انتری در حال حاضر اصلی ترین برنامه مهاجرت به کانادا می باشد. متقاضیان این برنامه عموماً هر دو هفته یک بار از طریق دراوهای برگزار شده انتخاب می شوند. در این نوشته قصد داریم به تحلیل دراو های اخیر برنامه اکسپرس انتری کانادا بپردازیم. دراو آخر این برنامه (شماره 179) در تاریخ 18 مارچ 2021 انجام و 5000 دعوت نامه برای زیرمجموعه CEC صادر شد. این دراو ویژه افرادی بود که سابقه کار کانادایی داشته و از طریق زیرمجموعه CEC یا Canadian Experience Class وارد پول اکسپرس انتری شده بودند. در ماه های اخیر و تاثیراتی که شیوع ویروس کرونا بر همه دنیا گذاشت، روند دراوهای اکسپرس انتری نیز تا حدودی تغییر کرد.

دراوهای اخیر برنامه اکسپرس انتری کانادا دچار تغییرات اساسی شده و به دلیل مشکلات ناشی از ویروس کرونا، اکثر دعوت نامه ها به دو گروه خاص از افراد داخل پول اکسپرس انتری اختصاص داده شده است.

چرا دراو آخر CEC مینیمم امتیازها پایین نیامد؟!

بعد از دراو بی سابقه تاریخ 13 فوریه که بیش از 27 هزار دعوت نامه برای زیرمجموعه CEC صادر شد، موجی از خوشبینی کاذب در وبسایت ها و شبکه های مجازی دیگر شکل گرفت که به زودی شاهد کاهش امتیازهای دعوت شده برای متقاضیان FSW نیز خواهیم بود چون پول اکسپرس انتری به طور کامل خالی شده است! همان زمان تحلیلی را در همین کانال منتشر کردیم و عنوان نمودیم که آن دراو تقریبا هیچ تاثیر خاصی بر مینیمم امتیازهای برنامه FSW نخواهد گذاشت. آن تحلیل را در لینک زیر میتوانید مطالعه کنید:

https://t.me/Wikivisacanada/533

در حقیقت این دراو آخر مخصوص CEC نشان داد که تحلیل ارائه شده درست بوده و با اینکه 5000 دعوت نامه برای متقاضیان CEC ارسال شد همچنان مینیمم امتیازها حدود 450 باقی مانده است. اگر این دراو به صورت عمومی انجام میشد باید انتظار مینیمم امتیازی در حد 480 یا بالاتر را می داشتیم.

 

چه زمانی دراو FSW انجام می شود؟

در حال حاضر هیچ تخمینی مبنی بر اینکه چه زمانی دراو عمومی اکسپرس انتری برگزار شود وجود ندارد. سیاست های اداره مهاجرت کانادا وابستگی شدیدی به شرایط فعلی این کشور و پیشرفت ویروس کرونا و همچنین روند تزریق واکسن دارد. فقط این نکته مسلم است که اگر شرایط کانادا بهبود یابد به نفع متقاضیان FSW خواهد بود. با توجه به نزدیک شدن به فصل بهار و گرم تر شدن هوا که خود به خود باعث کاهش گسترش این بیماری می شود و همچنین پیشرفت (هر چند کند) تزریق واکسن در کانادا این امیدواری وجود دارد که در فصل بهار شاهد انجام دراوهای عمومی اکسپرس انتری باشیم.

 

متقاضیان برنامه اکسپرس انتری چه کنند؟

به همه افرادی که میتوانند وارد پول اکسپرس انتری شوند توصیه می کنیم که این کار را حتما انجام دهند. مخصوصا افرادی که حداقل یک سال سابقه کار کانادایی دارند. متقاضیان برنامه FSW که سابقه کار کانادایی ندارند هم بهتر هست وارد پول شوند هر چند شانس گرفتن دعوت نامه فدرال برای افرادی که امتیاز زیر 450 دارند خیلی کم هست. هیچگاه هیچ برنامه ای را دست نیافتنی فرض نکرده و نا امید نشوید. به طور مثال در حال حاضر افراد حتی با سن 50 سال هم صرفا با داشتن یک سال سابقه کار داخل کانادا که بعد از تحصیل داخل کانادا می توانند آن را به دست آورند واجد شرایط برنامه CEC شده و شانس زیادی برای گرفتن اقامت دائم کانادا دارند. بنابراین اگر هدف شما برای مهاجرت به کانادا جدی هست به دنبال همه راه های ممکن برای مهاجرت به کانادا باشید.

 

شرکت ویکی ویزا برای مهاجرت به کانادا چه کمکی می تواند به شما کند؟

شرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا با سال ها تجربه در برنامه های مهاجرتی کانادا از جمله برنامه اکسپرس انتری می تواند در این مسیر در کنار شما باشد تا مطمئن باشید که مسیری درست را طی می کنید. برای بررسی شرایط خود می توانید از راه های زیر با کارشناس های ما تماس بگیرید:

تماس با ما:

۰۲۱۸۸۸۷۳۹۴۲ و ۰۲۱۸۸۶۶۳۴۹۲

ایمیل:

info@wikivisacanada.com

امیر پوراسماعیل (وکیل رسمی مهاجرت با شماره عضویت R530641)

www.t.me/wikivisacanada

www.instagram.com/wikivisacanada

www.twitter.com/wikivisacanada

www.facebook.com/wikivisacanada

 

گروه Wiki Visa Canada Inc که توسط وکلای رسمی مورد تایید اداره مهاجرت کانادا اداره می شود لایسنس وکالت پرونده های مهاجرتی از استان های این کشور مانند ساسکاچوان و … را نیز داشته و آمادگی پذیرش پرونده های شما را دارد.

 

اگر با برنامه اکسپرس انتری آشنایی کافی ندارید توصیه می کنیم از لینک زیر توضیحات ما در مورد این برنامه را مطالعه کنید. همچنین می توانید از خدمات ارزیابی خصوصی ما برای بررسی شرایط خود استفاده کنید.

– امیر پوراسماعیل

 

آشنایی با برنامه اکسپرس انتری کانادا

 

جهت دریافت مشاوره برای اقدام از طریق این برنامه اینجا را کلیک کنید.

 

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری شامل سه دسته از افراد می شود:

دسته اول: نیروی متخصص فدرال (FSW) یا Federal Skilled Worker

دسته دوم: کلاس تجربه کانادایی (CEC) یا Canadian Experience Class

دسته سوم: کارگر فنی فدرال (FST) یا Federal Skilled Trades

 

برای آشنایی بیشتر با این برنامه ها می توانید بر روی هر کدام از لینک های بالا کلیک کنید.

 

مزایای مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس انتری:

– کاهش زمان فرآیند اخذ ویزای مهاجرتی (اقامت دائم) به حدود ۶ ماه

– آنلاین بودن ثبت نام در این سیستم

 

افراد بر اساس امتیازی که در سیستم جدید از ۱۲۰۰ به دست می آورند در لیست انتظار برای گرفتن دعوت‌نامه قرار خواهند گرفت و در اصطلاح وارد Pool اکسپرس انتری خواهند شد. به طور متوسط هر دو هفته تعداد مشخصی از افراد داخل Pool که امتیازشان بالاتر از یک عدد مشخص باشد دعوت‌نامه دریافت خواهند کرد. در واقع اگر امتیاز بالایی داشته باشید ممکن است در اولین راند دعوت نامه بگیرید. زمان ورود به Pool تاثیری در دریافت دعوت نامه ندارد. بعد از گرفتن دعوت‌نامه و ارسال مدارک، در صورتی که مشکلی در مدارک ارسالی شما وجود نداشته و مراحل پزشکی و امنیتی را با موفقیت پست سر بگذارید بعد از حدوداً ۶ ماه ویزای خود را دریافت خواهید کرد. به طور کلی این روش بسیار کم هزینه است.

آینده از اینجا شروع می‌شود!

به روزترین اخبار مهاجرتی کانادا در وبسایت شرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا (eCanada سابق)

امیر پوراسماعیل (وکیل رسمی مهاجرت کانادا):

  Amir Pouresmael Janbaz Fomani (RCIC): R530641

برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی ویکی ویزا کانادا (eCanada سابق) دنبال نمائید.

تماس با ما:

۰۲۱۸۸۸۷۳۹۴۲ و ۰۲۱۸۸۶۶۳۴۹۲

امیر پوراسماعیل (وکیل رسمی مهاجرت با شماره عضویت R530641)

www.t.me/wikivisacanada

www.instagram.com/wikivisacanada

www.twitter.com/wikivisacanada

www.facebook.com/wikivisacanada

در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (1 رای)

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

فرزانه باقی 12 فروردین 1400

سلام من و همسرم دارایدو فرزند ۱۱ و ۵ ساله هستیم.سابقه کار مرنبط و دانش زبان خوبی داریم.۴۰ سال سن داریم. شانس گرفتن جاب آفر رو داریم آیا؟

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان