• [email protected]
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
06 آبان 1397

در دام کلاهبرداران نیفتید

آیا تماس تلفنی ای داشته اید که ادعا کرده اند از طرف اداره مهاجرت کانادا (IRCC) با شما تماس گرفته اند؟ باید این نکته را در نظر داشته باشید که هیچگاه فردی از اداره مهاجرت برای دریافت پول از طریق تلفن با شما تماس نمی گیرد و نباید در دام کلاهبردان بفتید. این کلاهبرداران ممکن به دنبال دزدیدن اطلاعات شخصی، اطلاعات کارت بانکی و یا شیوع ویروسهای کامپیوتری باشند.

 

دقت کنید که:

هیچکس نمی تواند بویزا یا کار در کانادا را به شما تضمین دهد و تضمین اینها از نظر اداره مهاجرت کلاهبرداری است.

تنها افسرهای اداره مهاجرت در داخل کانادا یا دفاتر رسمی این اداره در سایر کشورها می توانند ویزا صادر کنند و هیچ شخص یا ارگان دیگری می تواند برای شما ویزا صادر کند.

هزینه های بررسی پرونده برای افرادی که داخل کانادا هستند یا خارج کانادا هستند برای یک سوریس یکسان کاملا برابر است. فریب کلاهبرداران برای پرداخت مبالغ بیشتر را نخورید.

افسرهای اداره مهاجرت هیچوقت از شما درخواست نمی کنند که پولی را به حساب شخصی آنها واریز کنید و یا شما را تهدید به کاری کنند.

هیچ کس نمی تواند به شما پیشنهاد ویژه ای برای مهاجرت به کانادا ارائه دهد.

تمام فرم های اداره مهاجرت به صورت رایگان در وبسایت این استان در دسترس هستند و کسی نباید بابت ارسال این فرم ها برای شما درخواست پول کند.

اگر شخصی به شما پیشنهاد شغلی با حقوق بالاتر از عرف کانادا پیشنهاد داد ممکن است به دنبال سودجویی هایی باشد.

ممکن است در دام وبسایت های فیک یا تماس تلفنی و ایمیل های فیک بیفتید.

 

همیشه در پروسه مهاجرت مراقب کلاهبردی های افراد مختلف باشید. اگر کسی وکالت شما را برای انجام کار بر عهده گرفت حتما مطمئن باشید که آن شخص مورد تایید اداره مهاجرت کاناداست و از او بخواهید شماره وکالت و لینک وبسایتی که بتوانید اصالت عضویت او را چک کنید به شما بدهد.

 

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان
پروموشن خرداد 1403