افزایش هزینه های بررسی پرونده های مهاجرتی

اداره مهاجرت کانادا در تاریخ ۱ آپریل اعلام کرد هزینه های بررسی پرونده های مهاجرتی (اقامت دائم) از ساعت ۹ صبح ۳۰ آپریل افزایش خواهد یافت. تغییرات به صورت زیر می باشد:

افزایش هزینه پرونده های برنامه های بزینسی (شامل خوداشتغالی و استارت آپ فدرال، سرمایه گذاری کبک، کارآفرینی کبک و خود اشتغالی کبک) از ۱۰۵۰ به ۱۵۷۵ دلار

افزایش هزینه نفر اصلی پرونده های اقتصادی غیر بزینسی (مانند Skilled Worker) از ۵۵۰ به ۸۲۵ دلار

افزایش هزینه همسر برای تمام برنامه ها از ۵۵۰ به ۸۲۵ دلار

افزایش هزینه فرزندان از ۱۵۰ به ۲۲۵ دلار

افزایش هزینه RPRF تمام برنامه ها از ۴۹۰ به ۵۰۰ دلار

 

دقت کنید که اگر پرداخت خود را بعد از ساعت ۹ صبح ۳۰ آپریل (به وقت EST) انجام دهید با قیمت جدید محاسبه خواهد شد.

برای برنامه های Caregivers هزینه ها تغییر نمی کند.

 

شاید وقت مناسبی برای این افزایش نبود در حالی که مردم دنیا با چالش های اقتصادی درگیر هستند و در تامین هزینه های روزمره خود نیز دچار مشکل شده اند. اما این قانون توسط اداره مهاجرت تصویب شده و چاره ای جز قبول کردن آن وجود ندارد. در ادامه تاثیر این افزایش را بر پرونده های جاری و در حالت های مختلف توضیح خواهیم داد. منبع این خبر در لینک زیر قابل مشاهده است:

http://www.gazette.gc.ca/rp-pr/p2/2020/2020-04-01/html/sor-dors45-eng.html

متقاضیان برنامه اکسپرس انتری

برای متقاضیانی که زیرمجموعه برنامه اکسپرس انتری اقدام کرده و دعوت نامه گرفته اند اگر تا قبل از ساعت ۹ صبح ۳۰ آپریل پرونده خود را سابمیت کنند طبق نرخ فعلی هزینه خود را پرداخت خواهند کرد. به طور مثال اگر یک متقاضی مجرد در تاریخ ۲۹ آپریل پرونده اکسپرس انتری خود را تکمیل و سابمیت کند باید در مجموع ۱۱۲۵ دلار (شامل هزینه بررسی و انگشت نگاری و RPRF) پرداخت کند. اگر ۳۰ آپریل یا بعد از آن پرونده خود را سابمیت کند باید ۱۴۱۰ دلار پرداخت کند. به عبارتی حدود ۲۵ درصد افزایش هزینه را متحمل خواهد شد! برای متقاضی متاهل هزینه ها از ۲۲۵۰ به ۲۸۲۰ دلار افزایش می یابد.

پرونده های کاغذی

برای پرونده های کاغذی که پرداخت ها را می توان قبل از سابمیت مدارک انجام داد (مانند پرونده های خوداشتغالی، سرمایه گذاری و نامینیشن استانی غیر از اکسپرس انتری) توصیه می کنیم که قبل از ۳۰ آپریل پرداخت ها را انجام داده تا متحمل هزینه بیشتر نشوید.

با توجه به اینکه میتوان هزینه RPRF را موقع سابمیت پرونده پرداخت نکرد و افزایش هزینه RPRF تنها ۱۰ دلار بوده است می توانید فعلا RPRF را پرداخت نکنید و وقتی از شما خواسته شد آن را پرداخت کنید.

 

آینده از اینجا شروع می‌شود!

به روزترین اخبار مهاجرتی کانادا در وبسایت شرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا (eCanada سابق)

امیر پوراسماعیل (وکیل رسمی مهاجرت کانادا):

  Amir Pouresmael Janbaz Fomani (RCIC): R530641

برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی ویکی ویزا کانادا (eCanada سابق) دنبال نمائید.

امیر پوراسماعیل (وکیل رسمی مهاجرت با شماره عضویت R530641)

www.t.me/wikivisacanada

www.instagram.com/wikivisacanada

www.twitter.com/wikivisacanada

www.facebook.com/wikivisacanada

در حال ارسال
نظرات کاربر
۵% (۱ رای)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

تعداد بازدید 188

نوشته های مرتبط

آپلود مدارک وس

۰۳

تیر
اخبار, دسته بندی نشده

اضافه شدن امکان آپلود مدارک در وس

از این پس امکان آپلود مدارک تحصیلی در پروفایل وس (WES) فراهم شده است. پیشتر تمام مدارک باید به صورت پستی به وس ارسال می شد. همچنان مانند گذشته ریزنمره فارسی باید توسط دانشگاه مهر و موم شده و برای وس به صورت پستی ارسال شود. البته در حالت های خاصی (مثل حال حاضر که ویروس کرونا […]

تخفیف شرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا

۱۷

خرداد
مطالب اختصاصی ویکی ویزا کانادا

تخفیف ویژه ۱۵ روزه شرکت ویکی ویزا کانادا

به عنوان یک تخفیف ویژه، قراردادهای شرکت های مهاجرتی ویکی ویزا کانادا و پل تا آغاز تابستان ۱۳۹۹ با شرایط خاص تخفیفی منعقد می شوند. دولت کانادا و سازمان مهاجرت رسماً اعلام نمودند که به پذیرش پرونده های مهاجرتی ادامه می دهند و حتی بعد از رفع کامل مشکلات مربوط به ویروس کرونا، مهاجرت بیش از پیش[…]