• [email protected]
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
01 آذر 1397

برنامه کارآفرینی جدید استان بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیا در تاریخ 21 نوامبر 2018 برنامه جدید کارآفرینی خود را اعلام کرد. این زیرمجموعه آزمایشی جدید در مهاجرت به روش کارآفرینی تحت عنوان Regional Pilot to Communities می باشد. استان بریتیش کلمبیا به منظور حمایت از رشد اقتصادی متناسب و قوی در سرتاسر استان، این برنامه آزمایشی جدید را معرفی می نماید. هدف این برنامه آزمایشی جذب کارآفرین هایی است که علاقه دارند کسب و کار خود را در جوامع منطقه ای استان راه اندازی کنند و به اقتصاد محلی کمک کنند. حمایت جوامع در احداث موفقیت آمیز، جا افتادن و یکپارچه شدن کارآفرین ها نقش حیاتی خواهد داشت. با حمایت اعضای جوامع محلی، کارآفرینان مهاجر می تواند به شکوفایی و موفقیت برسند.

برنامه استانی بریتیش کلومبیا دعوتنامه های منظمی را برای این شاخه صادر خواهد نمود. این برنامه آزمایشی همکاری خلاقانه ای را میان جوامع محلی و دولت استانی برای جذب، استخدام، گزینش و یکپارچه نمودن کارآفرین های مهاجر برای اینکه اعضای جدید استان شوند ایجاد می نماید.

جزئیات بیشتر در این مورد به زودی از طریق همین وبسایت منتشر خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با این برنامه لطفا مطلب ما در رابطه با برنامه های استان بریتیش کلمبیا را مطالعه کنید.

برای استفاده از خدمات ما می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما را برای این برنامه مورد بررسی قرار دهیم.

 

Avatar

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان