• info@wikivisacanada.com
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
24 اسفند 1397

طرح آزمایشی کارآفرینی محلی استان بریتیش کلمبیا آغاز به کار کرد

این طرح آزمایشی 2 ساله به منظور جذب کارآفرینان به راه اندازی بزینس در جوامع محلی این استان راه اندازی شده است. به نقل از بروس رلستون، وزیر کار، تجارت و فناوری استان، “به دلیل پیر شدن نیروهای کار و ترجیح به زندگی در شهرها، برخی شهرک های کوچکتر با چالش هایی برای رشد دادن اقتصاد محلی خود روبرو هستند.”

تاکنون بیش از 30 جامعه محلی به این برنامه پیوسته اند و جوامعی که بعداً اعلام آمادگی کنند نیز می توانند اضافه شوند. شرایط لازم برای شرکت در این برنامه با کارآفرینی اصلی استان متفاوت است.

چه شرایطی برای اقدام لازم است؟

حداقل 3 سال سابقه مدیریت یا مالکیت بزینس در 5 سال گذشته
حداقل 300 هزار دلار دارایی
مدرک بالاتر از دیپلم و یا سابقه مالکیت و مدیریت بزینس
طرح بزینسی بر اساس تحقیق و تائید مراجع محلی
حداقل مالکیت 51% بزینس
حداقل 100 هزار دلار سرمایه گذاری شخصی
حداقل مدرک زبان CLB 4

لازم به ذکر است که این برنامه نیز مانند برنامه کارآفرینی اصلی استان بر اساس Expression of Interest عمل می کند و تنها از متقاضیانی که بهترین شرایط و بالاترین امتیاز را دارند دعوت به اقدام می شود.

مراحل اقدام عبارتند از:

آماده سازی اولیه: بعد از اینکه مطمئن شدید حداقل شرایط را دارید باید تحقیق کنید و بزینس مورد نظر را تعیین نمائید سپس سفر اکتشافی به منطقه مورد نظر داشته باشید و تائیدیه مراجع محلی را بدست بیاورید

ثبت نام آنلاین در برنامه استانی

دریافت دعوتنامه و ثبت نام: در صورتی که امتیاز مناسبی داشته باشید دعوت به ثبت نام می شوید و بایستی پرونده کامل به استان ارسال شود. این مرحله شامل دریافت تائیدیه از حسابداران رسمی مورد تائید استان در مورد دارایی ها نیز هست.

دریافت تائیدیه اولیه و ورک پرمیت: همانطور که حدس می زدیم این برنامه مستقیماً به اقامت دائم ختم نمی شود. در صورتی که پرونده قبول شود و تائیدیه اولیه صادر شود متقاضی باید با ورک پرمیت وارد استان شده و بزیسن را آغاز کند.

دریافت نامینیشن استانی: پس از برآورده کردن شروط اجرایی بزینس می توان درخواست را ارسال کرد تا پس از بررسی نامینیشن را دریافت نمود.

اقدام برای اقامت دائم: با داشتن نامینیشن می توان برای اقامت دائم اپلای نمود.

 

برای آشنایی بیشتر با این برنامه لطفا مطلب ما در رابطه با برنامه های استان بریتیش کلمبیا را مطالعه کنید.

برای استفاده از خدمات ما می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما را برای این برنامه مورد بررسی قرار دهیم.

 

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان