• [email protected]
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
19 آبان 1397

ظرفیت استان انتاریو در سال 2018 تکمیل شد

استان انتاريو در خبری که امروز در وبسایت خود منتشر کرد خبر از صدور 6600 نامینیشن در سال 2018 داد و همچنین عنوان کرد که ظرفیت این استان برای صدور نامینیشن در سال 2018 تکمیل شده است. افرادی که NOI دریافت کرده و هنوز پرونده خود را برای انتاریو ارسال نکرده اند و یا افرادی که پرونده را ارسال کرده ولی هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده، در سال 2019 پرونده آنها نهایی خواهد شد. البته اپلیکیشن های زیرمجموعه استریم Masters Graduate از این قضیه استثنا شده و در سال 2018 به پرونده آنها رسیدگی خواهد شد.

می توان انتظار داشت که در اوایل سال 2019 این استان دوباره اقدام به صدور NOI در استریم Human Capital خواهد کرد و افرادی که امتیازشان در Pool اکسپرس انتری اندکی کمتر از مینیمم امتیاز دراوها هست شانس بالایی برای دریافت NOI از این استان دارند. معمولا افرادی که حدودا تا 10 امتیاز کمتر از مینیمم امتیاز فدرال که دعوت نامه دریافت می کند را دارند شانس دریافت NOI از این استان دارند.

برای آشنایی بیشتر با این برنامه لطفا مطلب ما در رابطه با برنامه های استان انتاریو را مطالعه کنید.

برای استفاده از خدمات ما می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما را برای این برنامه مورد بررسی قرار دهیم.

 

Avatar

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان