• [email protected]
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
24 دی 1397

ارسال NOI برنامه HCP از طرف استان انتاریو

[livicon_evo name=”bell.svg” size=”30px”][/livicon_evo] توجه: هنوز خبر این دراو در سایت استان انتاریو اعلام نشده اما برای کلاینت های ما که در Pool اکسپرس انتری بوده و امتیازهای بالایی داشتند این پیام NOI را دریافت کرده ایم.

استان انتاریو برنامه های متنوع مهاجرتی برای کسب اقامت دائم کانادا دارد که یکی از این برنامه ها HCP می باشد که هر سال حدودا دو نوبت اقدام به ارسال NOI به افرادی می کند که در Pool اکسپرس انتری بوده و امتیاز بالایی دارند ولی امتیازشان برای گرفتن دعوت نامه از طرف فدرال کافی نیست. به طور مثال افرادی که حدودا 10 امتیاز کمتر از مینیمم امتیازهای فدرال دارند شانس خوبی را برای این برنامه خواهند داشت.

استان انتاريو ارسال پيام هاي ابراز علاقه مندي (NOI) به متقاضيان داخل پول اكسپرس انتري را ادامه داده است و در این دراو برای افرادی که داخل Pool اکسپرس انتری بوده و استان انتاریو را به عنوان استان مورد علاقه خود انتخاب کرده و امتیاز بالایی داشتند NOI فرستاده است. توجه کنید که در این دراو این افراد نیازی به داشتن جاب آفر از داخل این استان نداشته اند. جزئیات این دراو احتمالا به زودی در سایت استان انتاریو نیز اعلام خواهد شد.

[livicon_evo name=”flag.svg” size=”30px”][/livicon_evo] لازم به ذکر است، وکلای شرکت Wiki Visa Canada Inc، علاوه بر دارا بودن لایسنس وکالت مهاجرت فدرال (ICCRC)، دارای مجوز رسمی وکالت مهاجرت پرونده های استان ساسکچوان (FWRISA) و سایر استان ها بوده و آمادگی پذیرش کلیه پرونده های فدرال و استانی در تمامی استریم ها را دارا می باشند.

برای آشنایی بیشتر با این برنامه لطفا لینک زیر را مطالعه کنید:

[livicon_evo name=”link.svg” size=”35px”][/livicon_evo] آشنایی با برنامه HCP استان انتاریو

برای استفاده از خدمات ما می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما را برای این برنامه مورد بررسی قرار دهیم.

 

Avatar

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان