• [email protected]
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
20 بهمن 1397

اطلاع رسانی ICCRC در مورد تصمیم جدید کبک

امروز 8 فوریه 2019 ایمیلی را از سازمان ICCRC دریافت کردیم که نکاتی را که وکلای رسمی مهاجرت بایستی در قبال کنسل شدن پرونده های سابمیت شده قبلی کبک (خارج از سیستم Expression of Interest) رعایت کنند یادآوری می نمود. آنطور که به نظر می رسد تصمیم سردمداران مهاجرت کبک قطعی بوده و پرونده هایی که در سیستم First come, first served سابمیت شده بودند بسته خواهند شد. متن پیامی که دریافت کرده ایم به صورت زیر می باشد:

ما نیز مطابق قوانین و قراردادهای رسمی ICCRC اقدامات لازم در جهت کنسل شدن قرارداد سابق کلاینت های اسکیلدورکر کبک را انجام می دهیم و آن دسته از متقاضیانی که در سیستم جدید شانس دارند را مجدداً ثبت نام می کنیم. آن دسته از موکلین که در سیستم جدید ARRIMA فاقد امتیاز بالا هستند بایستی یا نسبت به افزایش امتیاز تلاش نمایند و یا شانس آنها در سایر استریم ها یا برنامه ها سنجیده شود.

توجه: این تغییر فقط درباره برنامه اسکیلدورکر بوده و پرونده های سرمایه گذاری کبک به قوت خود باقی می مانند.

 

روز گذشته اداره مهاجرت کبک طی اطلاعیه ای اعلام کرد که طبق پیش نویس لایحه تهیه شده از این پس روند جدیدی برای پذیرش مهاجر به کار خواهند گرفت. در این رویه جدید دولت کبک سعی خواهد کرد که پذیرش مهاجر بیشتر از گذشته متناسب با نیازهای این استان باشد. این یعنی سیستم جدیدی که چندی پیش برای پذیرش اسکیلدورکر معرفی نمود. سه قسمت اصلی این پیشنویس به صورت زیر می باشد:

 اطمینان از پذیرش افرادی که شرایط آن ها مطابق با بازار کار کبک است

 سرعت بخشیدن به پروسه از طریق به کارگیری سیستم مدیریتی جدید گزینش افرادی که داخل Pool هستند

 کاهش زمان رسیدگی به پرونده های اقامت دائم Skilled Worker

ضمناً این لایحه پیشنهاد داده است که بیشتر پرونده هایی که قبلاً دریافت شده است و تصمیم گیری در مورد آنها صورت نگرفته است را کنسل نموده و به متقاضیان پس بدهد.

 

برای آشنایی بیشتر با این برنامه لطفا مطلب ما در رابطه با برنامه های استان کبک را مطالعه کنید.

برای استفاده از خدمات ما می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما را برای این برنامه مورد بررسی قرار دهیم.

 

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان
پروموشن خرداد 1403