• [email protected]
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
09 اسفند 1397

دولت کبک نحوه اولویت بندی 18000 پرونده را اعلام کرد

دو روز بعد از اعلام رای دادگاه عالی مبنی بر اینکه دولت کبک باید 18000 پرونده قدیمی را بررسی کند، نخست وزیر کبک اعلام کرد طبق اولویت بندی انجام شده، ابتدا 3700 پرونده مربوط به افرادی که در حال حاضر با مجوز موقت داخل کبک هستند بررسی خواهد شد. همچنین این 3700 پرونده باید در سیستم جدید آریما پروفایل خود را تشکیل داده و EOI را سابمیت کنند. این طور به نظر می رسد که این 3700 پرونده در سیستم آریما (که هنوز جزئیات دقیق آن توسط دولت کبک اعلام نشده) نسبت به سایر افراد اولویت خواهند داشت.

در مورد 14300 پرونده باقیمانده که عموما مربوط به افرادی می شود که خارج از کبک زندگی می کنند اگر در اولویت بندی دولت کبک قرار نگیرند پرونده آنها برگشت خورده و ضمن بازگشت هزینه های پرداخت شده، نامه عذرخواهی از طرف وزیر مهاجرت کبک نیز برای آنها ارسال خواهد شد.

وزیر مهاجرت کبک اعلام کرد که هدف دولت کبک حذف پرونده های انباشته شده قدیمی بوده و تمرکز آنها بر روی برنامه جدید آریما و کاهش زمان بررسی پرونده ها از 36 ماه به 6 ماه خواهد بود.

طبق تجربه های پیشین که در مورد نحوه برخورد اداره مهاجرت کانادا و مخصوصا دولت کبک با پرونده های مهاجرتی داشته ایم بسیار بعید به نظر میرسد که پرونده این 14300 نفر توسط اداره مهاجرت کبک بررسی شود و تقریبا تمام آنها برگشت خواهند خورد و باید طبق شرایط جدید وارد سیستم آریما شده و EOI خود را ثبت کنند.

برای آشنایی بیشتر با این برنامه لطفا مطلب ما در رابطه با برنامه های استان کبک را مطالعه کنید.

برای استفاده از خدمات ما می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما را برای این برنامه مورد بررسی قرار دهیم.

 

Avatar

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان