• info@wikivisacanada.com
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
افزایش هزینه ساسکچوان
12 فروردین 1398

افزایش 50 دلاری هزینه اقدام برای برنامه استانی ساسکچوان

طبق اعلام سایت رسمی استان ساسکچوان متقاضیان برنامه های اکسپرس انتری و OID که از امروز (تاریخ 1 آپریل 2019) ثبت نام می کنند (هزینه سابمیت پرونده را پرداخت می کنند) بایستی به جای 300 دلار، مبلغ 350 دلار بپردازند. در واقع هزینه اقدام از طریق این برنامه 50 دلار افزایش پیدا می کند. لازم به ذکر است که این برنامه ابتدا به صورت رایگان بود اما به دلیل استقبال بسیار زیاد هزینه آن را به 300 دلار افزایش دادند. حال نیز هزینه اقدام برنامه ساسکچوان را دوباره 50 دلار دیگر افزایش داده اند.

 

برنامه استانی سسکچوان دارای پیچیدگی هایی هست که اگر بدون مطالعه کافی آن را شروع کنید ممکن دچاری اشتباهی شوید که دیگر هیچگاه نتوانید از این برنامه استانی و حتی سایر برنامه های مهاجرتی استفاده کنید.

– امیر فومنی

آشنایی با برنامه های مهاجرتی استان ساسکاچوان

برنامه مهاجرتی استان ساسکچوان دارای دو شاخه اصلی اکسپرس انتری و OID است. این دو برنامه تا حد زیادی به هم شباهت دارند. برای اقدام از هر کدام از این برنامه ها باید ابتدا شرایط خود را بررسی کنید. در صورتی که واجد شرایط هستید می توانید وارد Pool این استان شوید. بعد از ورود به Pool در صورتی که امتیاز کافی داشته و نسبت به سایر افراد داخل Pool شرایط بهتری را داشته باشید برای شما دعوت نامه صادر خواهد شد.

Avatar

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان