لوگوی ویکی ویزا کانادا رنگی
Search
Close this search box.

افزایش 50 دلاری هزینه اقدام برای برنامه استانی ساسکچوان

افزایش هزینه ساسکچوان

طبق اعلام سایت رسمی استان ساسکچوان متقاضیان برنامه های اکسپرس انتری و OID که از امروز (تاریخ 1 آپریل 2019) ثبت نام می کنند (هزینه سابمیت پرونده را پرداخت می کنند) بایستی به جای 300 دلار، مبلغ 350 دلار بپردازند. در واقع هزینه اقدام از طریق این برنامه 50 دلار افزایش پیدا می کند. لازم به ذکر است که این برنامه ابتدا به صورت رایگان بود اما به دلیل استقبال بسیار زیاد هزینه آن را به 300 دلار افزایش دادند. حال نیز هزینه اقدام برنامه ساسکچوان را دوباره 50 دلار دیگر افزایش داده اند.

 

برنامه استانی سسکچوان دارای پیچیدگی هایی هست که اگر بدون مطالعه کافی آن را شروع کنید ممکن دچاری اشتباهی شوید که دیگر هیچگاه نتوانید از این برنامه استانی و حتی سایر برنامه های مهاجرتی استفاده کنید.

– امیر فومنی

آشنایی با برنامه های مهاجرتی استان ساسکاچوان

برنامه مهاجرتی استان ساسکچوان دارای دو شاخه اصلی اکسپرس انتری و OID است. این دو برنامه تا حد زیادی به هم شباهت دارند. برای اقدام از هر کدام از این برنامه ها باید ابتدا شرایط خود را بررسی کنید. در صورتی که واجد شرایط هستید می توانید وارد Pool این استان شوید. بعد از ورود به Pool در صورتی که امتیاز کافی داشته و نسبت به سایر افراد داخل Pool شرایط بهتری را داشته باشید برای شما دعوت نامه صادر خواهد شد.

فهرست مطالب
اشتراک گذاری صفحه:
0 0 رای ها
امتیازدهی به صفحه
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها