• info@wikivisacanada.com
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
29 فروردین 1398

تغییر رویه استان ساسکچوان در نحوه ارسال دعوت نامه

امروز 17 آپریل وبسایت اداره مهاجرت استان ساسکچوان در وبسایت خود اعلام کرد که از این تاریخ روند صدور دعوت نامه برای افرادی که EOI خود را سابمیت کرده اند را تغییر داده و می تواند ارسال دعوت نامه را محدود به تعدادی ناک خاص کند. امروز 17 آپریل برای اولین بار با این رویه جدید اقدام به صدور دعوت نامه نمود و در حالی که 24 ناک در لیست مشاغل این استان بود تنها برای 4 ناک خاص اقدام به صدور دعوت نامه نمود و بعد از آن نیز 4 ناک مربوطه را از لیست حذف کرد.

با توجه به رویه جدید، تنها داشتن مینیمم امتیاز دراو و بودن ناک شغلی شما در لیست مشاغل کافی نبوده و ارسال دعوت نامه بستگی به نظر اداره مهاجرت این استان نیز دارد که برای چه ناک هایی دعوت نامه صادر کند.

پیشنهاد ما به افرادی که واجد شرایط این برنامه بوده و شغل آنها در لیست مشاغل وجود دارد این است که حتما و هر چه زودتر وارد Pool استان شده و منتظر دریافت دعوت نامه باشند. چون حتی ممکن است با امتیاز 60 نیز شانس دریافت دعوت نامه داشته باشید اگر فقط ناک های خاصی دعوت نامه دریافت کنند. مانند دراو امروز که مینیمم امتیاز دعوت شده برای هر دو استریم OID و اکسپرس انتری 60 امتیاز بود.

 

برنامه استانی سسکچوان دارای پیچیدگی هایی هست که اگر بدون مطالعه کافی آن را شروع کنید ممکن دچاری اشتباهی شوید که دیگر هیچگاه نتوانید از این برنامه استانی و حتی سایر برنامه های مهاجرتی استفاده کنید.

– امیر فومنی

آشنایی با برنامه های مهاجرتی استان ساسکاچوان

 

Avatar

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان