لوگوی ویکی ویزا کانادا رنگی
Search
Close this search box.

تغییر رویه استان ساسکچوان در نحوه ارسال دعوت نامه

امروز 17 آپریل وبسایت اداره مهاجرت استان ساسکچوان در وبسایت خود اعلام کرد که از این تاریخ روند صدور دعوت نامه برای افرادی که EOI خود را سابمیت کرده اند را تغییر داده و می تواند ارسال دعوت نامه را محدود به تعدادی ناک خاص کند. امروز 17 آپریل برای اولین بار با این رویه جدید اقدام به صدور دعوت نامه نمود و در حالی که 24 ناک در لیست مشاغل این استان بود تنها برای 4 ناک خاص اقدام به صدور دعوت نامه نمود و بعد از آن نیز 4 ناک مربوطه را از لیست حذف کرد.

[livicon_evo name=”check.svg” size=”30px”][/livicon_evo] با توجه به رویه جدید، تنها داشتن مینیمم امتیاز دراو و بودن ناک شغلی شما در لیست مشاغل کافی نبوده و ارسال دعوت نامه بستگی به نظر اداره مهاجرت این استان نیز دارد که برای چه ناک هایی دعوت نامه صادر کند.

[livicon_evo name=”check.svg” size=”30px”][/livicon_evo] پیشنهاد ما به افرادی که واجد شرایط این برنامه بوده و شغل آنها در لیست مشاغل وجود دارد این است که حتما و هر چه زودتر وارد Pool استان شده و منتظر دریافت دعوت نامه باشند. چون حتی ممکن است با امتیاز 60 نیز شانس دریافت دعوت نامه داشته باشید اگر فقط ناک های خاصی دعوت نامه دریافت کنند. مانند دراو امروز که مینیمم امتیاز دعوت شده برای هر دو استریم OID و اکسپرس انتری 60 امتیاز بود.

 

برنامه استانی سسکچوان دارای پیچیدگی هایی هست که اگر بدون مطالعه کافی آن را شروع کنید ممکن دچاری اشتباهی شوید که دیگر هیچگاه نتوانید از این برنامه استانی و حتی سایر برنامه های مهاجرتی استفاده کنید.

– امیر فومنی

آشنایی با برنامه های مهاجرتی استان ساسکاچوان

 

فهرست مطالب
اشتراک گذاری صفحه:
0 0 رای ها
امتیازدهی به صفحه
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها