• [email protected]
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
تحلیل دراو شماره ۲ ساسکچوان
05 مهر 1397

تحلیل دراو شماره ۲ ساسکچوان

دومین دراو برنامه های OID و دومین دراو برنامه اکسپرس انتری استان ساسکچوان انجام شد که خبری خوب برای افرادی هست که می خواهند در این برنامه شرکت کنند. در این مطلب به تحلیل این دراوها خواهیم پرداخت.

در این دراوها مینیمم امتیاز ها به صورت خوبی کاهش پیدا کرده و افراد با امتیاز ۶۶ در برنامه OID و امتیاز ۶۵ در برنامه اکسپرس انتری موفق به دریافت دعوت نامه شدند.

این مینیمم امتیازها امیدواری زیادی به وجود آورده است که در آینده افراد با امتیازهای حدود ۶۵ به بالا بتوانند باز هم دعوت نامه بگیرند و رسیدن به این امتیاز بستگی به تلاش افراد و گاهی کسب نمره بالاتر در زبان دارد. نسبت به دراو اول برنامه OID که مینیمم امتیاز ۶۸ بود در این دراو امتیازهای پایین تری موفق به دریافت دعوت نامه از این استان شدند.

با اینکه مدتی پیش دراو OID انجام شده بود و فاصله دراوهای این استریم کم بود اما تعداد دعوت نامه ها خیلی بالا نبود و این نیز خبر خوبی است و امیدها را برای آینده افزایش داده است. با این حال زمان نسبتا بیشتری از دراو اکسپرس انتری گذشته است و با ۲۲۵ دعوت نامه رسیدن مینیمم امتیازها به ۶۶ نیز خبر بسیار خوبی است.

آینده برنامه استانی ساسکچوان

هنوز هم برنامه استانی ساسکچوان یکی از آسان ترین برنامه ها برای مهاجرت و گرفتن اقامت دائم کاناداست و تا فرصت بیشتری از دست نرفته باید تلاش کنید که امتیاز لازم را کسب کنید و اگر هم فعلا ناک شغلی شما در لیست مشاغل این استان نیست تلاش خود را برای داشتن امتیاز بالاتر انجام دهید و منتظر بمانید که در تغییرات بعدی امکان هر تغییری در لیست مشاغل وجود دارد. اگر رشته شما رگیولیتد هست و فعلا در لیست مشاغل نیست می توانید کارهای مربوط به دریافت تاییدیه های استانی را شروع کنید و به محض اضافه شدن ناک شما به لیست مشاغل بتوانید با داشتن امتیاز مناسب سابمیت کنید.

 

برنامه استانی ساسکچوان دارای پیچیدگی هایی هست که اگر بدون مطالعه کافی آن را شروع کنید ممکن دچاری اشتباهی شوید که دیگر هیچگاه نتوانید از این برنامه استانی و حتی سایر برنامه های مهاجرتی استفاده کنید.

– امیر فومنی

آشنایی با برنامه استان ساسکاچوان

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)
Avatar

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان