دراو شماره ۲۳ برنامه اکسپرس انتری سسکچوان

مینیمم امتیاز دعوت شده: ۶۹
تعداد دعوت نامه: ۳۰۳
تاریخ دراو: ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹

توجه کنید که در این دراو تعداد ۹۴ ناک دعوت نامه گرفتند.

 

برنامه استانی سسکچوان دارای پیچیدگی هایی هست که اگر بدون مطالعه کافی آن را شروع کنید ممکن است دچار اشتباهی شوید که دیگر هیچگاه نتوانید از این برنامه استانی و حتی سایر برنامه های مهاجرتی استفاده کنید.

– امیر فومنی

آشنایی با برنامه استان ساسکاچوان

 

در حال ارسال
نظرات کاربر
۰ (۰ رای)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

تعداد بازدید 536

تمام دیدگاه ها:

  1. شادی

    ۲۶/۰۳/۱۳۹۹

    سلام، وقت بخیر
    اگه از طریق برنامه استانی ساسکاچوان دعوتنامه و در ادامه ویزا جهت اقامت در کانادا دریافت بکنیم نیاز هست حتما در ساسکاچوان ساکن شویم؟

    • سلام. وقتی شما از طریق برنامه مهاجرتی استانی اقدام می کنید در فرم های خود اظهار علاقه کرده اید که می خواهید در آن استان زندگی کنید و در زمان بررسی پرونده و حتی بعد از ورود به کانادا باید این علاقه را نشان دهید. توصیه می کنیم حتما در همان استان لند کرده و برای زندگی و کار تلاش کنید. اگر موفق نشدید که در آن استان کار پیدا کنید با دلایل مستند و منطقی می توانید به استان های دیگر نقل مکان کنید.

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

آپلود مدارک وس

۰۳

تیر
اخبار, دسته بندی نشده

اضافه شدن امکان آپلود مدارک در وس

از این پس امکان آپلود مدارک تحصیلی در پروفایل وس (WES) فراهم شده است. پیشتر تمام مدارک باید به صورت پستی به وس ارسال می شد. همچنان مانند گذشته ریزنمره فارسی باید توسط دانشگاه مهر و موم شده و برای وس به صورت پستی ارسال شود. البته در حالت های خاصی (مثل حال حاضر که ویروس کرونا […]

تخفیف شرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا

۱۷

خرداد
مطالب اختصاصی ویکی ویزا کانادا

تخفیف ویژه ۱۵ روزه شرکت ویکی ویزا کانادا

به عنوان یک تخفیف ویژه، قراردادهای شرکت های مهاجرتی ویکی ویزا کانادا و پل تا آغاز تابستان ۱۳۹۹ با شرایط خاص تخفیفی منعقد می شوند. دولت کانادا و سازمان مهاجرت رسماً اعلام نمودند که به پذیرش پرونده های مهاجرتی ادامه می دهند و حتی بعد از رفع کامل مشکلات مربوط به ویروس کرونا، مهاجرت بیش از پیش[…]