موفقیت در اخذ ویزای اقامت دائم کانادا

شرکت ویکی ویزا کانادا موفق شد در تاریخ ۲۱ می ۲۰۱۹ ویزای اقامت دائم کانادا را برای یکی از کلاینت های خود دریافت کرده و پاسپورت این کلاینت و همسر و سه فرزند عزیزش برای صدور ویزا به آنکارا ارسال گردید. برای این کلاینت ابتدا از طریق برنامه استانی ساسکچوان نامینیشن استانی اخذ کردیم و سپس از طریق برنامه OID پرونده ایشان ارسال و موفق به دریافت ویزای اقامت دائم شدیم. برای ایشان و خانواده محترمشان در کانادا زندگی موفقی را آرزو می کنیم.

در ادامه تایم لاین این کلاینت را مشاهده میکنید:

تاریخ سابمیت استانی: ۱ ژانویه ۲۰۱۸
تاریخ دریافت نامینیشن استانی: ۱۰ آپریل ۲۰۱۸
تاریخ AOR فدرال (روش کاغذی): ۳۱ جولای ۲۰۱۸
تاریخ دریافت نامه صدور ویزای اقامت دائم: ۲۱ می ۲۰۱۹

در زیر وضعیت پروفایل این کلاینت ما را می بینید که Approved شده است:

 

ویزاهای صادر شده برای ایشان و ۴ عضو دیگر خانواده را در زیر مشاهده می کنید:

 

 

برای آشنایی بیشتر با این برنامه لطفا مطلب ما در رابطه با برنامه های استان ساسکچوان را مطالعه کنید.

برای استفاده از خدمات ما می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما را برای این برنامه مورد بررسی قرار دهیم.

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

تعداد بازدید 324

نوشته های مرتبط

۱۰

تیر
مطالب اختصاصی ویکی ویزا کانادا

تبریک روز کانادا

امروز اول جولای ۲۰۱۹ دقیقا ۱۵۲ سال از تولد کانادا گذشته است! برای کسانی که چندان با پیشینه کانادا آشنا نیستند شاید این عدد ۱۵۲ خیلی نزدیک به نظر برسد اما کانادا پیش از آن نیز وجود داشته است اما نه به شکل کنونی. در سال ۱۸۶۷ با تصویب قانون اساسی کانادا و اتحاد سه بخش “استان […]

۰۷

تیر
اخبار, کبک, مهاجرت به کانادا

اولین دراو برنامه Arrima کبک به زودی انجام خواهد شد

به زودی استان کبک اولین دراو برنامه Arrima را انجام خواهد داد. افرادی که قصد شرکت در این برنامه را دارند ابتدا باید پروفایل آنلاین یا EOI را تشکیل دهند و برای متقاضیانی که بهترین شرایط را دارند دولت کبک دعوت نامه صادر خواهد کرد. بعد از صدور دعوت نامه و ارسال مدارک بررسی پرونده آنها توسط[…]