موفقیت در اخذ ویزای اقامت دائم کانادا

شرکت ویکی ویزا کانادا موفق شد در تاریخ ۲۱ می ۲۰۱۹ ویزای اقامت دائم کانادا را برای یکی از کلاینت های خود دریافت کرده و پاسپورت این کلاینت و همسر و سه فرزند عزیزش برای صدور ویزا به آنکارا ارسال گردید. برای این کلاینت ابتدا از طریق برنامه استانی ساسکچوان نامینیشن استانی اخذ کردیم و سپس از طریق برنامه OID پرونده ایشان ارسال و موفق به دریافت ویزای اقامت دائم شدیم. برای ایشان و خانواده محترمشان در کانادا زندگی موفقی را آرزو می کنیم.

در ادامه تایم لاین این کلاینت را مشاهده میکنید:

تاریخ سابمیت استانی: ۱ ژانویه ۲۰۱۸
تاریخ دریافت نامینیشن استانی: ۱۰ آپریل ۲۰۱۸
تاریخ AOR فدرال (روش کاغذی): ۳۱ جولای ۲۰۱۸
تاریخ دریافت نامه صدور ویزای اقامت دائم: ۲۱ می ۲۰۱۹

در زیر وضعیت پروفایل این کلاینت ما را می بینید که Approved شده است:

 

ویزاهای صادر شده برای ایشان و ۴ عضو دیگر خانواده را در زیر مشاهده می کنید:

 

 

برای آشنایی بیشتر با این برنامه لطفا مطلب ما در رابطه با برنامه های استان ساسکچوان را مطالعه کنید.

برای استفاده از خدمات ما می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما را برای این برنامه مورد بررسی قرار دهیم.

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

تعداد بازدید 465

نوشته های مرتبط

۲۹

مهر
مطالب اختصاصی ویکی ویزا کانادا

انتخابات امروز کانادا و آینده برنامه های مهاجرتی

امروز ۲۱ اکتبر انتخابات سراسری در کانادا در حال انجام بوده و رقابت اصلی بین Liberalها به رهبری Justin Trudeau و Conservativeها به رهبری Andrew Scheer هست. طبق نظرسنجی های انجام شده در این انتخابات هیچکدام از این دو حزب اصلی نمی توانند اکثریت قاطع آراء را به دست بیاورند و باید با احزاب کوچکتر ائتلاف کنند […]

۰۴

مهر
اخبار, سسکچوان, مهاجرت به کانادا

دراو شماره ۱۷ برنامه اکسپرس انتری سسکچوان

مینیمم امتیاز دعوت شده: ۷۰ تعداد دعوت نامه: ۴۰۴ تاریخ دراو: ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۹ توجه کنید که در این دراو تعداد ۹۹ ناک دعوت نامه گرفتند که لیست این ناک ها را در فایل زیر موجود است. لطفا این فایل PDF را دانلود کنید. لیست مشاغل دعوت شده در این دراو   برنامه استانی سسکچوان دارای پیچیدگی[…]