موفقیت در اخذ نامینیشن استان ساسکچوان

شرکت ویکی ویزا کانادا موفق شد در تاریخ ۲۳ اکتبر ۲۰۱۹ در برنامه OID استان ساسکچوان نامینیشن استانی را برای یکی از کلاینت های خود دریافت کرده و پرونده این کلاینت به زودی برای دریافت PR کانادا به اداره مهاجرت ارسال خواهد شد. ناک این کلاینت ما مهندسی عمران (۲۱۳۱) بوده و پروسه دریافت تاییدیه APEGS را نیز حدود یک ماه قبل برای این متقاضی با موفقیت انجام داده بودیم. در ادامه راه برای این کلاینت عزیز آرزوی موفقیت داشته و امیدواریم در آینده ای نزدیک ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت کرده و زندگی موفقی را در کانادا با فرزند تازه متولد شده خود شروع کنند.

کد پرونده: ۶۷۳

برنامه: اسکیلدورکر استان ساسکچوان – زیرمجموعه OID

ناک شغلی: Civil Engineer – 2131

ارتباط با استان (کار، تحصیل یا خویشاوند): ندارد

مدت انتظار از زمان سابمیت پرونده به استان: ۱ سال و ۱۰ ماه (دلیل طولانی بودن این زمان درخواست اخذ تاییدیه APEGS از طرف اداره مهاجرت این استان بود)

 

در زیر پروفایل استانی این کلاینت ما را می بینید که نشان می دهد نامینیشن دریافت شده است:

 نامه نامینیشن این کلاینت شرکت ویکی ویزا کانادا نیز به صورت زیر برای ما ارسال شده است:

 و در نهایت اسکرین شاتی از گروه تلگرامی ما برای این متقاضی که در آن خبر خوشحال کننده دریافت نامینیشن استانی توسط متقاضی داده شد:

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

تعداد بازدید 159

نوشته های مرتبط

30

نوامبر
مطالب اختصاصی ویکی ویزا کانادا

خرید در Black Friday کانادا

در چند سال اخیر خیلی از افراد داخل ایران نیز با Black Friday آشنا شده اند و جالب است که بدانید اصولا بلک فرایدی یک روز بعد از جشن Thanksgiving در آمریکاست و در کانادا نیز هر ساله این روز به عنوان روز تخفیف های بزرگ شناخته می شود. امسال روز جمعه ۲۹ نوامبر Black Friday بود. […]

28

نوامبر
مطالب اختصاصی ویکی ویزا کانادا

کانادا شدیدا با کمبود نیروی کار ماهر مواجه است!

تبعات استفاده از خدمات وکلای مهاجرتی غیرقانونی – این قسمت: نامه تمکن مالی کارشناسان می‌گویند کانادا با کمبود نیروی کار ماهر مواجه هست و این رشد بیزینس‌ها رو محدود می‌کند. براساس تحقیقی که توسط Business Development Bank of Canada صورت گرفته است، ۵۳٪ شرکتهای کوچک و متوسط می‌گویند کمبود نیروی کار باعث خواهد شد آنها سرمایه‌گذاری تجاری‌شان[…]