موفقیت در اخذ ویزای اقامت دائم کانادا

شرکت ویکی ویزا کانادا موفق شد در تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۱۹ ویزای اقامت دائم کانادا را برای یکی از کلاینت های خود دریافت کند. ناک این کلاینت ما مهندسی تکنولوژیست عمران (۲۲۳۱) بوده و مدت زمان انتظار برای دریافت ویزای ایشان تنها ۳ ماه و ۹ روز بود. برای ایشان در ادامه راه آرزوی موفقیت می کنیم.

کد پرونده: ۶۸۳

برنامه: اکسپرس انتری زیرمجموعه تجربه کانادایی (CEC)

ناک شغلی: Civil Engineering Technologist and Technician – 2231

مدت انتظار از زمان سابمیت پرونده تا دریافت ویزا: ۳ ماه و ۶ روز

 

ابتدا تصویری از ویزای این متقاضی را مشاهده می کنید:

در زیر پروفایل اکسپرس انتری این کلاینت ما را می بینید که نشان می دهد پرونده به موفقیت به سرانجام رسیده است:

نامه دریافت ویزای این کلاینت شرکت ویکی ویزا کانادا نیز به صورت زیر برای ما ارسال شده است:

و در نهایت اسکرین شاتی از گروه تلگرامی ما برای این متقاضی که در آن خبر خوشحال کننده دریافت نامه ویزا را به صورتی خاصی به ایشان اطلاع دادیم!:

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

تعداد بازدید 145

نوشته های مرتبط

30

نوامبر
مطالب اختصاصی ویکی ویزا کانادا

خرید در Black Friday کانادا

در چند سال اخیر خیلی از افراد داخل ایران نیز با Black Friday آشنا شده اند و جالب است که بدانید اصولا بلک فرایدی یک روز بعد از جشن Thanksgiving در آمریکاست و در کانادا نیز هر ساله این روز به عنوان روز تخفیف های بزرگ شناخته می شود. امسال روز جمعه ۲۹ نوامبر Black Friday بود. […]

28

نوامبر
مطالب اختصاصی ویکی ویزا کانادا

کانادا شدیدا با کمبود نیروی کار ماهر مواجه است!

تبعات استفاده از خدمات وکلای مهاجرتی غیرقانونی – این قسمت: نامه تمکن مالی کارشناسان می‌گویند کانادا با کمبود نیروی کار ماهر مواجه هست و این رشد بیزینس‌ها رو محدود می‌کند. براساس تحقیقی که توسط Business Development Bank of Canada صورت گرفته است، ۵۳٪ شرکتهای کوچک و متوسط می‌گویند کمبود نیروی کار باعث خواهد شد آنها سرمایه‌گذاری تجاری‌شان[…]