موفقیت در اخذ ویزای توریستی کانادا

شرکت ویکی ویزا کانادا موفق شد در تاریخ ۷ جون ۲۰۱۹ ویزای توریستی کانادا را برای یکی از کلاینت های خود دریافت کرده و پاسپورت این کلاینت برای صدور ویزا به آنکارا گردید. این کلاینت برای همراهی و دیدن فرزند خود که در کانادا در مقطع دبیرستان در حال تحصیل است ویزای توریستی دریافت کرده است. امیدواریم این کلاینت عزیز ما سفر خوبی به کانادا داشته باشند.

در ادامه تایم لاین این کلاینت را مشاهده میکنید:

تاریخ سابمیت مدارک: ۱۴ می ۲۰۱۹

تاریخ دریافت نامه صدور ویزای ویزیتوری: ۷ جون ۲۰۱۹

 مدت انتظار ویزای ویزیتوری: ۲۳ روز

در زیر نامه درخواست پاسپورت این کلاینت برای صدور ویزا و همچنین ویزای صادر شده را می بینید:

 

نامه PPR:

 

وضعیت پروفایل ایشان بعد از دریافت نامه PPR در پورتال رسمی ما به صورت زیر است:

 

برای آشنایی بیشتر با این برنامه لطفا مطلب ما در رابطه با ویزای توریستی کانادا را مطالعه کنید.

برای استفاده از خدمات ما می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما را برای این برنامه مورد بررسی قرار دهیم.

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

تعداد بازدید 189

نوشته های مرتبط

۲۹

مهر
مطالب اختصاصی ویکی ویزا کانادا

انتخابات امروز کانادا و آینده برنامه های مهاجرتی

امروز ۲۱ اکتبر انتخابات سراسری در کانادا در حال انجام بوده و رقابت اصلی بین Liberalها به رهبری Justin Trudeau و Conservativeها به رهبری Andrew Scheer هست. طبق نظرسنجی های انجام شده در این انتخابات هیچکدام از این دو حزب اصلی نمی توانند اکثریت قاطع آراء را به دست بیاورند و باید با احزاب کوچکتر ائتلاف کنند […]

۰۴

مهر
اخبار, سسکچوان, مهاجرت به کانادا

دراو شماره ۱۷ برنامه اکسپرس انتری سسکچوان

مینیمم امتیاز دعوت شده: ۷۰ تعداد دعوت نامه: ۴۰۴ تاریخ دراو: ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۹ توجه کنید که در این دراو تعداد ۹۹ ناک دعوت نامه گرفتند که لیست این ناک ها را در فایل زیر موجود است. لطفا این فایل PDF را دانلود کنید. لیست مشاغل دعوت شده در این دراو   برنامه استانی سسکچوان دارای پیچیدگی[…]