• [email protected]
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
آمادگی آیلتس
09 فروردین 1399

پنج مورد از بهترین آزمون های تمرین آمادگی آیلتس

مطالعه برای آزمونی مانند آیلتس می‌تواند ترسناک باشد. یک جستجوی اینترنتی به شما یک میلیون روش مختلف نشان می‌دهد که می‌توانید آمادگی خود را افزایش دهید و دانستن اینکه کدامیک از آن‌ها سازنده است سخت است. برای بهبود مهارت‌های زبان انگلیسی می توانید از آزمون‌های عملی استفاده کنید که یکی از موثرترین راه ها می باشند.

انجام آزمون‌های تمرین آیلتس به شما کمک می‌کند تا فرمت آزمون را یاد بگیرید و اعصاب خود را آرام کنید. همچنین به شما این فرصت را می‌دهد که ببینید چگونه تحت فشار قرار می‌گیرید و به شما نشان خواهد داد که هر جایی که نیاز دارید وقت بیشتری صرف تمرین کنید. به هر حال، تمرین باعث پیشرفت می‌شود!

آزمون آیلتس کانادا (رایگان)

آزمون آیلتس کانادا منبعی است که توسط IDP Education ساخته شده است. IDP یک سازمان آموزش بین المللی و یکی از سه صاحب آیلتس است، بنابراین می توانید نسبت به اطلاعاتی که ارائه می دهید اطمینان داشته باشید. این وب سایت با اطلاعاتی در مورد مکان های آزمون و آماده سازی یک منبع مفید برای دانشجویان آینده نگر است که به دنبال تحصیل در کانادا هستند. IDP همچنین آزمونهای عملی را برای آزمون های جنرال و آکادمیک ارائه می دهد. آزمون آیلتس کانادا چهار بخش از امتحان را تجزیه می کند، زمان بندی و آنچه که شما انتظار دارید را توضیح می دهد. این امتحان همچنین شامل worksheet، audio recording و برگه های پاسخ می باشند تا بتوانید تجربه کاملی کسب کنید و آمادگی خود را افزایش دهید.

آزمون های IELTS Essentials Computer-Delivered (Free)

آیلتس به عنوان گزینه ای برای گوش دادن، خواندن و نوشتن بخش های امتحان، تست های ارائه شده ای را از طریق رایانه ارائه می دهد. این امتحانات ارائه شده توسط رایانه امکان دستیابی به تاریخ آزمون متنوع تر و یک دوره پردازش نتایج کارآمد را دارند. در حالی که محتوای IELTS ارائه شده توسط کامپیوتر با آزمونی که مبتنی بر کاغذ است یکسان است. این آزمون های عملی از مؤسسات آیلتس این فرصت را به شما می دهند که قبل از روز امتحان خود، یک تست با رایانه را تجربه کنید، تستی کامل با پاسخ.

آزمون تمرین IELTS.org (رایگان)

یک مرکز رسمی برای آزمون آیلتس است. این وب سایت اطلاعات کامل آیلتس را برای کلیه اهداف و سازمانها ارائه می دهد. آزمونهای عملی آنها مانند کتابچه ای است که برای امتحان واقعی خود دریافت خواهید کرد. این یک روش عالی برای آزمایش کنندگان مضطرب است که اعصاب خود را آرام کنند. همچنین تعداد زیادی سؤال از آزمون نمونه رایگان دارد که می توانید برای آزمون تمرین خود از آنها استفاده کنید.

امتحانات British Council IELTS Practice Tests (Free)

شورای بریتانیا سازمانی است که در زمینه های فرهنگی و آموزشی بین المللی تخصص دارد و یکی دیگر از صاحبان آیلتس است. این وب سایت، دیدی ساده به آنچه انتظار می رود هنگام امتحان خود داشته باشید، اینکه چگونه می توانید امتحان را پشت سر بگذارید، ارائه می دهد.
رزرو بلیط از طریق شورای بریتانیا به دانشجویان بین‌المللی امکان دسترسی رایگان به مسیر آماده‌سازی آیلتس را می‌دهد. همچنین نمونه تست‌هایی را برای همه بخش‌های امتحانات آکادمیک و عمومی ارائه می‌دهند که به افزایش آمادگی شما کمک می کنند. شورای بریتانیا یک کار خارق‌العاده برای توضیح موثرترین شیوه‌ها برای نوشتن آزمون خود و آنچه که انتظار آن را دارد، انجام می‌دهد.

کتاب دانشجویان کمبریج آیلتس آکادمیک یا کتاب دانشجویی جنرال (هرکدام $ 53.10):

هر کدام از این کتاب‌ها در هر بخش از آزمون و سیستم امتیازدهی پر از جزییات هستند. آن‌ها همچنین شامل چهار مقاله امتحان معتبر هستند که دقیقاً شبیه آزمون واقعی هستند.
کتاب‌های دانشجویان دانشگاه کمبریج با پاسخ و پرسش نامه، پاسخ‌های نوشتاری و شنیداری شکل می‌گیرند.

 

[livicon_evo name=”flag.svg” size=”40px”][/livicon_evo] آینده از اینجا شروع می‌شود!

به روز ترین اخبار مهاجرتی کانادا در وبسایت شرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا (eCanada سابق)

امیر پوراسماعیل (وکیل رسمی مهاجرت کانادا):

[livicon_evo name=”angle-wide-right.svg” size=”30px”][/livicon_evo] Amir Pouresmael Janbaz Fomani (RCIC): R530641

برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی ویکی ویزا کانادا (eCanada سابق) دنبال نمائید.

www.t.me/wikivisacanada

www.instagram.com/wikivisacanada

www.twitter.com/wikivisacanada

www.facebook.com/wikivisacanada

 

در حال ارسال
نظرات کاربر
0% (0 رای)
Avatar

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان