• [email protected]
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
06 دی 1397

دراو برنامه اکسپرس انتری استان آلبرتا در سال 2018

استان آلبرتا جزئیات دراوهای اکسپرس انتری این استان را که در سال 2018 و بعد از معرفی این برنامه در ماه June انجام شده است را منتشر کرده است. در ادامه به بررسی این گزارش می پردازیم.

در سال 2018 و از ماه جولای تا نوامبر در مجموع 7 دراو اکسپرس اکسپرس انتری این استان انجام شد و از بین افرادی که در Pool اکسپرس انتری فدرال بوده اند تعدادی را انتخاب و NOI برای آنها صادر کرده اند.

اولین دراو این استان در 6 جولای 2018 انجام شد که بیشترین تعداد دعوت نامه یعنی 155 عدد NOI برای افراد صادر نمود که در آن افراد با مینیمم امتیاز 302 موفق به دریافت دعوت نامه شدند (این 155 نفر شرایط خاصی داشتند که NOI دریافت کردند که در ادامه در مورد این شرایط توضیح خواهیم داد).

افرادی شانس گرفتن NOI از این استان دارند که در Pool اکسپرس انتری بوده و استان آلبرتا را نیز به عنوان مقصد مورد علاقه خود انتخاب کرده باشند. همچنین حداقل 300 امتیاز در Pool اکسپرس انتری داشته و شغل آنها جز نیازمندی های این استان باشد. در ضمن افرادی که کانکشنی به این استان دارند در اولویت هستند مانند داشتن جاب آفر یا سابقه کار داخل استان، سابقه تحصیل در این استان یا داشتن اقوام نزدیک مانند والدین، فرزند یا خواهر و برادر در این استان. در حال حاضر تمام افرادی که NOI گرفته اند یکی از شروط بالا مربوط به کانکشن داخل استان را داشته اند.

افرادی که شرایط بالا را دارند و کمتر از سه ماه به اکسپایر شدن پروفایل اکسپرس انتری آنها باقی مانده ممکن است NOI دریافت نکنند.

در گراف زیر تاریخ های دراو ها، مینیمم امتیازها و تعداد NOI های صادر شده در این استان را مشاهده می کنید:

 

برای آشنایی بیشتر با این برنامه لطفا مطلب ما در رابطه با برنامه های استان آلبرتا را مطالعه کنید.

برای استفاده از خدمات ما می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما را برای این برنامه مورد بررسی قرار دهیم.

 

Avatar

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان