• [email protected]
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
05 فروردین 1398

فرصت ویژه برنامه اکسپرس انتری استان آلبرتا

افرادی که در حال حاضر با امتیاز بالای 400 در Pool اکسپرس انتری هستند اما امیدی به گرفتن دعوت نامه مستقیم ندارند گزینه استان آلبرتا را حتما در نظر داشته باشند.

در یک ماه اخیر برای تعدادی از کلاینت های ما با امتیاز های بین 420 تا 440 موفق به دریافت NOI از این استان شده ایم. پیشتر نیز این برنامه استانی اقدام به صدور NOI می نمود اما فقط شامل افراد خاصی می شد که کانکشن داخل استان داشتند.

با توجه به تجربه قبلی که در مورد نحوه اقدام برای این برنامه استانی داشته ایم و همچنین کلاینت های جدیدمان که موفق به دریافت NOI از این استان شده اند، گروه مهاجرتی ویکی ویزا کانادا آمادگی پذیرش رسمی پرونده هایی که موفق به دریافت NOI شده اند را دارد. اگر از طریق این برنامه موفق به دریافت NOI شده اید برای اطلاع از شرایط قرارداد و روند همکاری لطفاً به ایمیل زیر درخواست خود را ارسال کنید:

[email protected]

همچنین می توانید از قسمت تماس با ما درخواست خود را ارسال نمایید.

برای آشنایی بیشتر با این برنامه لطفا مطلب ما در رابطه با برنامه های استان آلبرتا را مطالعه کنید.

برای استفاده از خدمات ما می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما را برای این برنامه مورد بررسی قرار دهیم.

 

Avatar

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان