• [email protected]
  • امیر پوراسماعیل جانباز فومنی عضو رسمی شورای قانونگذاری مشاوران مهاجرت کانادا R530641
02 فروردین 1398

موفقیت در اخذ نامینیشن استانی در برنامه OID ساسکچوان

[livicon_evo name=”flag.svg” style=”solid” stroke_color=”#ef4225″ fill_color=”#d10000″ solid_color=”#d10000″][/livicon_evo] شرکت ویکی ویزا کانادا موفق شد در تاریخ 20 مارچ 2019 در برنامه OID استان ساسکچوان نامینیشن استانی را برای یکی از کلاینت های خود دریافت کرده و پرونده این کلاینت به زودی برای دریافت PR کانادا به اداره مهاجرت ارسال خواهد شد. ناک این کلاینت ما مهندسی مکانیک بوده و پروسه دریافت تاییدیه APEGS را نیز در مدت زمان 6 ماه در سال 2018 برای ایشان به سرانجام رساندیم. در ادامه راه برای این کلاینت عزیز آرزوی موفقیت داشته و امیدواریم در آینده ای نزدیک ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت کرده و زندگی موفقی را در کانادا شروع کنند.

در زیر پروفایل استانی این کلاینت ما را می بینید:

نامه نامینیشن این کلاینت شرکت ویکی ویزا نیز به صورت زیر برای ما ارسال شده است:

همانطور که در ابتدا عنوان کردیم پروسه تاییدیه APEGS این کلاینت نیز توسط شرکت ویکی ویزا کانادا با موفقیت انجام شد که گواهی تاییدیه آن را در سپتامبر 2018 دریافت کرده بودیم. در زیر این تاییدیه را مشاهده می کنید:

برای آشنایی بیشتر با این برنامه لطفا مطلب ما در رابطه با برنامه های استان ساسکچوان را مطالعه کنید.

برای استفاده از خدمات ما می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما را برای این برنامه مورد بررسی قرار دهیم.

Avatar

امیر پوراسماعیل (ادمین)

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید

دیدگاه شما در مورد این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق واتساپ تماس از طریق اینستاگرام تماس از طریق تلگرام تماس با کارشناسان