موفقیت در اخذ ویزای تحصیلی کانادا

شرکت ویکی ویزا کانادا موفق شد در تاریخ ۱۵ آپریل ۲۰۱۹ ویزای تحصیلی کانادا را برای یکی از کلاینت های خود دریافت کرده و پاسپورت این کلاینت برای صدور ویزا به آنکارا ارسال خواهد شد. مقطع تحصیلی این کلاینت در کانادا فوق لیسانس می باشد و برای همسر ایشان هم به طور همزان درخواست Open Work Permit ارسال کردیم که ایشان هم موفق به دریافت ویزا شدند. در ادامه راه برای این کلاینت عزیز آرزوی موفقیت داشته و امیدواریم در آینده ای نزدیک ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت کرده و زندگی موفقی را در کانادا شروع کنند.

در زیر نامه درخواست پاسپورت این کلاینت برای صدور ویزا و همچنین ویزای صادر شده را می بینید:

نامه PPR:

وضعیت پروفایل ایشان بعد از دریافت نامه PPR در پورتال رسمی ما به صورت زیر است:

نامه درخواست پاسپورت برای صدور ویزای و همچنین ویزای صادر شده همسر ایشان را هم در زیر مشاهده می کنید:

نامه PPR:

همچنین وضعیت پروفایل همسر در پورتا رسمی ما در سایت IRCC:

برای آشنایی بیشتر با این برنامه لطفا مطلب ما در رابطه با ویزای تحصیلی کانادا را مطالعه کنید.

برای استفاده از خدمات ما می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما را برای این برنامه مورد بررسی قرار دهیم.

امیر پوراسماعیل جانباز فومنی (RCIC) هستم. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو Immigration Consultants of Canada Regulatory Council با شماره عضویت 530641 آماده قبول وکالت پرونده های اقامت دائم و ویزای دانشجویی و توریستی شما می باشم.

تعداد بازدید 146

نوشته های مرتبط

۱۰

تیر
مطالب اختصاصی ویکی ویزا کانادا

تبریک روز کانادا

امروز اول جولای ۲۰۱۹ دقیقا ۱۵۲ سال از تولد کانادا گذشته است! برای کسانی که چندان با پیشینه کانادا آشنا نیستند شاید این عدد ۱۵۲ خیلی نزدیک به نظر برسد اما کانادا پیش از آن نیز وجود داشته است اما نه به شکل کنونی. در سال ۱۸۶۷ با تصویب قانون اساسی کانادا و اتحاد سه بخش “استان […]

۰۷

تیر
اخبار, کبک, مهاجرت به کانادا

اولین دراو برنامه Arrima کبک به زودی انجام خواهد شد

به زودی استان کبک اولین دراو برنامه Arrima را انجام خواهد داد. افرادی که قصد شرکت در این برنامه را دارند ابتدا باید پروفایل آنلاین یا EOI را تشکیل دهند و برای متقاضیانی که بهترین شرایط را دارند دولت کبک دعوت نامه صادر خواهد کرد. بعد از صدور دعوت نامه و ارسال مدارک بررسی پرونده آنها توسط[…]