برنامه Human Capital Priorities Stream

[vc_row][vc_column][vc_column_text]برنامه Human Capital Priorities محبوب ترین برنامه این استان است و افرادی که داخل Pool اکسپرس انتری بوده و امتیاز بالایی دارند اما امتیاز آنها برای گرفتن دعوت نامه به صورت مستقیم کافی نیست می توانند از این برنامه استفاده کنند.[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”45″ mobile=”20″ smobile=”15″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

حداقل شرایط لازم برای شرکت در این برنامه

[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][vc_column_text]برای شرکت در این برنامه باید حداقل شرایط زیر را داشته باشید. توجه کنید که داشتن این مینیمم شرایط ها تضمین کننده واجد شرایط بودن شما برای این برنامه نیست.

پروفایل معتبر در اکسپرس انتری داشته باشید

واجد شرایط یکی از برنامه های زیر باشید:

برنامه Federal Skilled Worker

برنامه Canadian Experience Class

داشتن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس

داشتن حداقل نمره CLB7 در یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی

داشتن حداقل یک سال سابقه کار

در برنامه FSW این سابقه کار باید در 5 سال گذشته باشد

در برنامه CEC این سابقه کار باید در 3 سال گذشته باشد

داشتن تمکن مالی لازم

داشتن تمایل به زندگی در استان انتاریو

وضعیت قانونی در کانادا (اگر در حال حاضر داخل کانادا هستید)

توجه: افرادی که در داخل کانادا ادعای پناهندگی کرده اند و منتظر هستند تا نتیجه پرونده مشخص شود نمی توانند در این برنامه شرکت کنند. اگر نتیجه پرونده مشخص و درخواست پناهندگی آنها رد شد باید حتما از کانادا خارج شوند تا بتوانند برای این برنامه اقدام کنند.[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”22″ mobile=”10″ smobile=”8″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

مراحل شرکت در این برنامه

[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][vc_column_text]برای شرکت در این برنامه باید مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا برای حداقل شرایط گفته شما در بالا را داشته باشید

سپس وارد Pool اکسپرس انتری شوید و حتما استان انتاریو را هم باید به عنوان استان مورد علاقه خود انتخاب کرده باشید. در این مرحله امتیاز شما داخل Pool بسیار تاثیر گذار است.

اگر امتیاز کافی را در Pool اکسپرس انتری داشتید یا اینکه استان انتاریو تمایل به جذب شما داشت از طریق پروفایل اکسپرس انتری NOI از سمت این استان دریافت می کنید.

بعد از دریافت NOI فرصت 45 روزه ای دارید که مدارک لازم را از طریق پروفایل جدیدی که در وبسایت استان انتاریو می سازید سابمیت کنید. هزینه بررسی پرونده که 1500 دلار هست را نیز باید به استان پرداخت کنید.

بعد از حدودا 1 تا 4 ماه مدارک شما توسط استان بررسی شده و اگر مدارک به درستی ارسال شده باشد به شما نامینیشن استانی داده خواهد شد که 600 امتیاز به امتیاز شما در Pool اکسپرس انتری اضافه کرده و گرفتن ITA را تضمین می کند.[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”22″ mobile=”10″ smobile=”8″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آخرین اخبار برنامه های استان انتاریو

[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][vc_column_text]آخرین اخبار برنامه های این استان را می توانید از طریق لینک زیر دنبال کنید:

اخبار استان انتاریو[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”22″ mobile=”10″ smobile=”8″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][themesflat_spacer desktop=”11″ mobile=”5″ smobile=”4″][vc_column_text]شرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا ثبت شده در کشور کانادا و با مجوز رسمی از سازمان ICCRC آمادگی دارد که در زمینه این برنامه مشاوره های لازم را به شما ارئه نماید.

 تماس با ما[/vc_column_text][themesflat_spacer desktop=”22″ mobile=”10″ smobile=”8″][/vc_column][/vc_row]