برنامه Employer Job Offer: Foreign Worker Stream

برنامه Employer Job Offer: Foreign Worker Stream استان انتاریو مناسب گروهی از افراد است که در حال حاضر یک جاب آفر (بدون نیاز به LMIA) در مشاغل سطح 0 یا A یا B در داخل استان انتاریو دارند. این افراد با داشتن چند شرط دیگر می توانند برای گرفتن نامینیشن استانی و اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. نحوه اقدام برای این برنامه در مرحله استانی به صورت آنلاین و در صورت گرفتن نامینیشن در مرحله فدرال به صورت کاغذی می باشد.

حداقل شرایط لازم برای شرکت در این برنامه

برای شرکت در این برنامه باید حداقل شرایط زیر را داشته باشید. توجه کنید که داشتن این مینیمم شرایط ها تضمین کننده واجد شرایط بودن شما برای این برنامه نیست. بعضی از این شرایط مربوط به اپلیکنت و بعضی دیگر مربوط به نوع جاب آفر و همچنین شرکت ارائه دهنده جاب آفر می باشد.

نیازمندی های جاب آفر:

باید تمام وقت و دائم باشد (منظور از جاب آفر دائم این است که کوتاه مدت چند ماهه نباشد)

شغل پیشنهاد شده در سطح 0 یا A یا B باشد

میزان حقوق پرداختی برای آن شغلی باید مساوی یا بیشتر از Median Wage باشد. اگر در حال حاضر در آن شغل کار میکنید جاب آفر جدید نباید دستمزدی کمتر از دستمزد فعلی شما در آن شرکت داشته باشد.

شغل ارائه شده باید مربوط به فعالیت های آن شرکت باشد.

محل اصلی کار باید داخل استان انتاریو باشد.

نیازمندی های اپلیکنت یا متقاضی:

باید حداقل دو سال سابقه کار تمام وقت در 5 سال گذشته در همان ناک شغلی که جاب آفر گرفته است داشته باشد یا اینکه برای انجام آن شغل لایسنس داشته باشد.

داشتن تمایل به زندگی در استان انتاریو

وضعیت قانونی در کانادا (اگر در حال حاضر داخل کانادا هستید)

نیازمندی های کارفرما:

بیزینس فعال در سه سال گذشته باشد

اجازه فعالیت داخل استان انتاریو داشته باشد

از لحاظ استاندارهای کاری مجاز باشد

اگر متقاضی در حال حاضر خارج از کانادا است شرکت باید نشان دهد که برای جذب نیروی کار در آن شغل مورد نظر تلاش کرده و موفق به جذب هیچ شهروند یا PR نشده است (نیازی به LMIA نیست)

اگر شرکت داخل GTA است باید در یک سال گذشته حداقل 1 میلیون دلار درآمد خالص داشته باشد و حداقل 5 نیروی کار تمام وقت که شهروند یا PR کانادا هستند در آن شرکت کار کنند.

اگر شرکت خارج از GTA است باید در یک سال گذشته حداقل 500 هزار دلار درآمد خالص داشته باشد و حداقل 3 نیروی کار تمام وقت که شهروند یا PR کانادا هستند در آن شرکت کار کنند.

مراحل شرکت در این برنامه

برای شرکت در این برنامه باید مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا برای حداقل شرایط گفته شما در بالا را داشته باشید

سپس پروفایل آنلاین در OINP e-Filing Portal ساخته و استریم مورد نظر را انتخاب کرده و همه مدارک لازم را آپلود کرده و اطلاعات دیگر را وارد می کنید. هزینه اقدام 1500 (خارج GTA) یا 2000 دلار کانادا (داخل GTA) هست که باید موقع سابمیت پروفایل پرداخت کنید (هزینه بررسی مدارک در داخل استان)

مدارک و اطلاعات شما توسط انتاریو بررسی شده و  در صورت تایید برای شما نامینیشن استانی صادر خواهند کرد.

اگر نامینیشن استانی دریافت کردید، با استفاده از این نامینیشن می توانید پرونده اقامت دائم خود را برای اداره مهاجرت کانادا به صورت کاغذی ارسال کنید.

آخرین اخبار برنامه های استان انتاریو

آخرین اخبار برنامه های این استان را می توانید از طریق لینک زیر دنبال کنید:

اخبار استان انتاریوشرکت مهاجرتی ویکی ویزا کانادا ثبت شده در کشور کانادا و با مجوز رسمی از سازمان ICCRC آمادگی دارد که در زمینه این برنامه مشاوره های لازم را به شما ارئه نماید.

 تماس با ما